ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Волонтер подарував морським авіаторам літак

31 Жовтня 2019
Волонтер подарував морським авіаторам літак

Сьогодні на Миколаївському військовому летовищі відбулась урочиста церемонія передачі Військово-Морським Силам ЗС України літака Ан-2.

На початку 2019-го року представник ТзОВ «Петрос-Н» в особі Шишкіна Єгора Сергійовича вийшов із пропозицією до командування авіації ВМС ЗС України щодо передачі в морську авіаційну бригаду як безоплатну благодійну допомогу літака Ан-2, який перебував у місті Рівне на ОКП «Міжнародний аеропорт Рівне».

— У мене з дитинства була мрія: мати свій літак, — поділився думками Єгор Шишкін. — Коли дізнався, що «Міжнародний аеропорт Рівне» через санацію позбувається надлишкового майна, я й придбав Ан-2. Я на волонтерських засадах допомагаю нашим Збройним Силам з 2014 року. Коли дізнався, що морській авіації потрібна така техніка, не вагаючись вирішив передати літак війську.

У вересні було прийнято рішення про направлення в місто Рівне групи спеціалістів інженерно-авіаційної служби бригади для визначення його технічного стану. Після оцінки було ухвалено рішення про початок процедури його передачі до військової частини.

Надалі командування частини планує передати літак на капітальний ремонт, відтак літак буде введено до строю.

За словами заступника командувача ВМС з авіації полковника Ігоря Бедзая, літак виконуватиме завдання з транспортного перевезення, підготовки льотного екіпажу та парашутно-десантної підготовки.

— Вартість льотної години Ан-2, як мінімум, у чотири рази менша, ніж у вертольота Мі-8, тож економічно доцільніше використовувати цей літак для підготовки особового складу, — додав полковник Ігор Бедзай. — Відтепер це буде вже другий літак такого типу у бригаді.

Також морські авіатори сьогодні відпрацьовували навчально-тренувальні польоти, різні види десантування: штурмовим способом, з висоти 200 м з вертольота Мі-8, плавзасобу літаком Ан-26. Вертоліт Ка-27 здійснював пошукові дії «особи, що зазнала лиха», яку на підвісці евакуював Ка-226.

Нагадаємо, що багатоцільовий гелікоптер Ка-226 надійшов на озброєння авіації ВМС торік. Понад 10 років тому він був придбаний для Державної служби з надзвичайних ситуацій, проте так і не експлуатувався та перебував на зберіганні.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки: ,
Новини, Озброєння та техніка