ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Марафон Доблесті: Вітання нашим захисникам із далекої Японії

14 Жовтня 2019
Марафон Доблесті: Вітання нашим захисникам із далекої Японії

Українка Яна Харада (Звєрева) із сином Романом та чоловіком Масатонаразі мешкають у Японії. Вони є неабиякими патріотами України й пильно стежать за тими подіями, які відбуваються на нашій землі і за ситуацією, яка нині склалася через російську агресію. У ці дні пані Яна передала святковий привіт усім землякам, а насамперед тим, хто боронить мир у рідній країні.

– Я родом з міста, з якого фактично і починалася війна на Сході – зі Слов’янська.Там досі проживають мої батьки, рідний брат з родиною та друзі.Тому хочу подякувати нашим захисникам, які борються за мою маленьку батьківщину, для мене це особливо важливо, – мовить Яна Харада.

Останні кілька років проживаю із сім’єю в Японії. Мій син народився там, проте я навчаю його української мови, щороку в місті Нагоя 22 вересня проводжу парад вишиванок серед тутешніх українців. Наша діаспора налічує понад 200 осіб. Ми вважаємо своїм обов’язком берегти національні традиції, показувати їх світові і передавати наступним поколінням. Мій син обожнює українські страви та свята, а чоловік Масато завжди захоплюється чудовою українською культурою. Разом з нами одягає вишиванку й обожнює українські наїдки. Цього року ми з сином відвідали Україну на День Незалежності. Він був просто в захваті від побаченого і від привітних щирих людей навколо. Хоча ми живемо за океаном, завжди намагаємося тримати зв’язок з батьківщиною, допомогти землякам,чим можемо у важкий час, бо Україна в нас у серці назавжди! Слава Україні! Героям слава!»

 

Стежте за нами в Instagram
Новини, Патріотичне виховання