ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Новий «Богдан-63172L» вивантажує 20-футовий контейнер за хвилину

Прочитаєте за: 2 хв. 18 Жовтня 2019, 16:59

Саме стільки часу на цей процес витрачає повнопривідна армійська вантажівка «Богдан-63172L «Мультиліфт». Таку новинку на цьогорічній виставці «Зброя та безпека» представив черкаський завод «Богдан Моторс». Основне її призначення — транспортування, завантаження-вивантаження 20-футових армійських контейнерів.

Як розповів АрміяInform представник підприємства-виробника Юрій Повх, вантажівку укомплектовано мультиліфтом із крюковим навантажувачем 10 тонн, який дає змогу самостійно завантажувати або вивантажувати контейнер. Таке рішення дає можливість оптимізувати логістику у війську і здійснювати швидке розгортання бойових підрозділів на новому місці дислокації.

До речі, «Богдан-63172L» здатен транспортувати не лише вантажні контейнери. Адже останнім часом для потреб Збройних Сил на базі стандартних 20-футових контейнерів розроблені десятки варіантів різних побутових модулів: банно-пральних, командних пунктів, мобільних житлових, казарм. Нова вантажівка «Богдан» транспортуватиме техніку на платформі.

На виставці представлено і легкий армійський автомобіль «Богдан-3355», яким пропонують замінити ГАЗ-66 в українській армії. Це авто має споряджену масу 3 тонни. Воно може перевозити до 2 тонн вантажу. Довжина автомобіля — 6050 мм, висота — 2700 мм, укомплектований дизельним двигуном D4DC об’ємом 3,9 літра і потужністю 120 к.с. Витрата палива становить 19 л\100 км, а запас ходу — 500 км. До речі, «Богдан-3355» уже пройшов визначальні відомчі випробування.

Також відвідувачі виставки ознайомилися і з останньою модифікацією бронеавтомобіля «Барс-8». Він пройшов усі етапи випробувань, включаючи державні, що тривали два роки, і в червні поточного року його прийнято на озброєння вітчизняного війська.

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram