ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Литва продовжить приймати на реабілітацію українських воїнів із Дніпропетровщини

15 Жовтня 2019
Литва продовжить приймати на реабілітацію українських воїнів із Дніпропетровщини

У 2020 році на реабілітацію до Литви продовжать відправляти учасників АТО/ООС із Дніпропетровщини. Вони відновлюватимуться після травм і поранень у місті Друскінінкай. Таких домовленостей було досягнуто під час візиту делегації регіону до Литовської Республіки. Про це АрміїInform повідомили у Дніпропетровській облдержадміністрації.

— Ми продовжимо втілювати спільний з Литвою проєкт, якому вже п’ять років. За цей час реабілітацію у балтійській країні пройшли майже 150 бійців із Дніпропетровщини. Для них це безоплатно, всі витрати бере на себе Литва, — розповів радник голови Дніпропетровської ОДА Віталій Литвин.

Зазначається, що, як і раніше, лікування проходитиме у реабілітаційному центрі міста Друскінінкай. Протягом місяця бійцям допомагатимуть відновитися після травм опорно-рухового апарату — саме на них спеціалізується заклад. Там використовують сучасні методи терапії, масажі, лікувальні грязі та мінеральні води. Працюватимуть у центрі і над психологічною реабілітацією захисників України.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини, Реабілітація