ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Конгрес США перевірить документи про військову допомогу Україні

8 Жовтня 2019

Демократи нижньої палати Конгресу США в рамках процедури імпічменту дали запит у Білий дім і Пентагон на документи, які стосуються рішення Дональда Трампа затримати військову допомогу Україні. Про це пише американське видання The Hill.

Як повідомляється, листи направлені міністрові оборони США Мару Есперо і виконувачу обов’язків глави Адміністративно-бюджетного управління Білого дому Рассела Воту.

«Повістка, що додається, вимагає документи, які необхідні комітетам, щоб вивчити послідовність подій та причин, що стояли за рішенням Білого дому, затримати вкрай необхідну військову допомогу Україні, яка була схвалена Конгресом США для протидії російській агресії», – йдеться в листах від імені голови комітету з розвідки Адама Шиффа, комітету в закордонних справах Еліота Енгела та комітету з нагляду Елайджі Каммінгса.

Документи повинні бути надані до 15 жовтня.

Нагадаємо, що Конгрес затвердив виділення Україні 250 млн доларів, але в липні 2019 року президент США Дональд Трамп попросив виконувача обов’язків глави апарату Білого дому Міка Малвейні призупинити виділення коштів. Гроші розморозили тільки 11 вересня після численних запитів з Конгресу про причини такого рішення.

Стежте за нами в Instagram
Новини світу та України