ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Інтерактивна карта санаторно-курортного лікування та психологічної реабілітації

Реабілітація
Прочитаєте за: 4 хв. 24 Жовтня 2019, 8:44

АрміяInform презентує для військовослужбовців та ветеранів російсько-української війни свій новий проєкт – «Інтерактивну карту санаторно-курортного лікування та психологічної реабілітації».  На електронній мапі  представлені  всі медичні заклади Міністерства оборони України, госпіталі ветеранів, а також реабілітаційні центри благодійних фондів України.

Деякі медичні заклади, в яких сьогодні оздоровлюються бійці і ветерани, кореспонденти  агентства вже перевірили на собі. Інформацію про них ви зможете знайти на сайті АрміяInform за посиланням.
Запрошуємо всіх охочих долучитися до нашого проєкту. До центрів, які вам сподобались найбільше і які ви можете порадити побратимам, ми завітаємо найближчим часом і розкажемо про них у майбутніх публікаціях.

Як військовослужбовцям отримати путівку в санаторій?
Військовослужбовців, членів їхніх сімей та сімей загиблих військових, працівників ЗСУ, супроводжуючих інвалідів війни І групи на санаторно-курортне лікування можуть направляти з військової частини, якщо в них є один з діагнозів, визначених наказом Міноборони №703 від 09 грудня 2015 р.
Санаторно-курортні путівки їм надають раз на рік на підставі рішення санаторно-курортних відбірних комісій, а от реабілітацію можна проходити за рік неодноразово. Головна умова – наявність висновку лікарської комісії.
Такі путівки безплатні для учасників бойових дій та осіб, направлених на медичну і медико-психологічну реабілітацію після етапу лікування й із належним висновком госпітальних ВЛК. Інші охочі отримують ці путівки за зниженою вартістю: 25% їх вартості сплачують військовослужбовці, а 50% – члени їхніх сімей, але скористатися знижками можуть лише ті з них, чий дохід не перевищує трьох прожиткових мінімумів (станом на 01.10.2019 року – це 6021,00 грн.).
Медична реабілітація надається безоплатно винятково після проведення госпітального лікування. Тобто, умовою направлення на медичну чи медико-психологічну реабілітацію є попереднє перебування на госпітальному етапі. Санаторно-курортні відбірні комісії зважують по кожній особі показання і протипоказання щодо ймовірного її перебування у відомчих СКЗ.
Мережа закладів, де військові можуть поправити своє здоров’я, на Карті реабілітації позначена знаком…..

Як отримати путівку в санаторій учасникам бойових дій, які вже не є військовослужбовцями?
Для отримання путівок потрібно стати на облік у структурному підрозділі з питань соціального захисту населення районних, районних в м. Києві державних адміністрацій, виконавчих органах міських рад для санаторно-курортного лікування. Після цього потрібно подати документи (особисто або через уповноважену особу) до органу соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання або за місцем обліку в структурних підрозділах з питань соціального захисту.
Працівники органів соціального захисту населення повинні надати ґрунтовну консультацію щодо забезпечення санаторно-курортним лікуванням, ознайомити із відповідним переліком санаторно-курортних закладів, які здійснюють лікування і врешті-решт видати санаторно-курортну путівку.
Які документи для цього потрібні?  Паспорт (копія та оригінал); заява на видачу путівки; медична довідка лікувальної установи за формою № 070/о; копія посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни та документ, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення (оригінал подається для перевірки); копія військового квитка (за наявності).
Законодавством передбачено можливість учасника російсько-української війни самостійно обрати санаторій для оздоровлення. Потрібно вибрати бажаний санаторій та повідомити управління соцзахисту про нього. Управління соцзахисту перевіряє заклад на відповідність встановленим вимогам. Між органом соцзахисту, особою та адміністрацією санаторію укладається тристоронній договір про отримання путівки та надання лікування.
Оплату путівки здійснюють лише після проходження курсу лікування. Якщо обраний санаторій надає  неякісні послуги, то Ви маєте право відмовитись від укладання договору з цим санаторієм та обрати собі інший санаторій.
Грошова компенсація вартості самостійного санаторно-курортного лікування виплачується за два роки після звернення із заявою про виділення путівки або виплату грошової компенсації, якщо вони протягом цього періоду не одержували безоплатної санаторно-курортної путівки.

Хто має право на санаторно-курортне лікування у відомчих санаторно-курортних закладах?
Ветерани війни; особи з інвалідністю внаслідок війни; члени сімей військовослужбовців, які загинули (померли) або пропали безвісти під час проходження військової служби, які отримують пенсію відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб». Також таке право отримують особи, які супроводжують до санаторно-курортних закладів інвалідів війни І групи та інвалідів І групи внаслідок захворювання, пов’язаного з проходженням військової служби (без права на лікування).

Читайте нас у Facebook
росіяни навіть не усвідомлювали, що можуть накоїти на Чорнобильській атомній станції — офіцер ЗСУ Андрій

росіяни навіть не усвідомлювали, що можуть накоїти на Чорнобильській атомній станції — офіцер ЗСУ Андрій

26 квітня 1986 — одна з тих дат, що розмежувала світ на «до» і «після». Це дата, коли відбулася аварія на Чорнобильській атомній електростанції з руйнуванням четвертого реактора і викидом радіоактивних речовин назовні.

40 мільйонів доларів на вітер: російська армія продовжує самознищення

40 мільйонів доларів на вітер: російська армія продовжує самознищення

Від лютого цього року наші Сили оборони знищили декілька повітряних цілей противника, які до цього часу наші захисники не мали змоги ліквідувати. Це й ворожий літак Ту-22М3, і ракета Х-22.

«Під час боїв за Соледар тримав на прицілі по 10–15 росіян одномоментно». Інтерв’ю АрміяInform зі снайпером ЗСУ

«Під час боїв за Соледар тримав на прицілі по 10–15 росіян одномоментно». Інтерв’ю АрміяInform зі снайпером ЗСУ

АрміяInform вже розповідала про снайпера Збройних Сил України, який ліквідував російського офіцера з дистанції 1800 метрів — куля ввійшла просто в серце.

В Україні почали створювати Державний реєстр осіб, постраждалих внаслідок збройної агресії рф

В Україні почали створювати Державний реєстр осіб, постраждалих внаслідок збройної агресії рф

Верховна Рада прийняла у першому читанні закон, що започатковує створення системи обліку осіб, життя та здоровʼя яких зазнало шкоди внаслідок збройної агресії рф

Данія збільшить свою військову допомогу Україні майже на 590 млн євро

Данія збільшить свою військову допомогу Україні майже на 590 млн євро

Кабінет міністрів та більшість парламентських партій Данії домовилися про збільшення військової підтримки України на 4,4 млрд данських крон (близько 590 мільйонів євро) у 2024 році.

На Тисі зірвали заплив порушників кордону

На Тисі зірвали заплив порушників кордону

Шестеро чоловіків, частина з яких заплатили від шести до десяти тисяч доларів, зупинили на березі Тису, яку вони збиралися переплисти, щоб потрапити до Румунії.

Захищаємо світ

00
00
00
ВАКАНСІЇ

Електрик-моторист, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Начальник компресорної станції, військовослужбовець

від 20000 до 25000 грн

Васильків

Військова частина А1789

Водій категорії С

від 20100 до 120000 грн

Запоріжжя

Сватівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

Начальник групи, військовослужбовець

від 21000 до 51000 грн

Чернігів, Чернігівська область

Служба в ЗСУ за контрактом

від 20100 до 121100 грн

Чернігів, Чернігівська область

Старший акумуляторник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область