ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

2020-й – рік апгрейду військового речового майна

Важливо Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 30 Жовтня 2019, 18:53

Як повідомив АрміяInform представник Головного управління розвитку й матеріального супроводження ЗС України підполковник Василь Саковець, майбутній рік має дати потужний імпульс удосконаленню майже всієї палітри речового забезпечення наших військовиків.

Нові літні берці поглинатимуть 75% кінетичної енергії

П`ятирічна фаза розробок, тестувань та випробувань єдиного бойового й бойового спеціального комплектів, усіх інших елементів майна нашого сучасного війська становить базову платформу речового забезпечення. І нині є змога зосередитись на його апгрейді. За планом, уже влітку 2020-го, до бойових частин почнуть масово надходити оновлені зразки польової форми одягу та взуття. А восени – демісезонного.

В Україні наразі є кілька власних потужних виробників, завдяки яким до 90% придбаного загальновійськового речового майна має високу якість та вітчизняне походження

Покращення переважно стосуватимуться якості матеріалів. В Україні наразі є кілька власних потужних виробників, завдяки яким до 90% придбаного загальновійськового речового майна має високу якість  та вітчизняне походження. Передусім повністю зміниться дизайн і ергономіка польового комплекту одягу та взуття – футболки, демісезонна й зимова білизна, літній польовий костюм. Також оновлять розвантажувальне спорядження, бойові та рейдові рюкзаки.

Взірцем апгрейду може стати хоча б новий стандарт підошви літніх берців. Вони поглинатимуть понад 75% кінетичної енергії при стрибках, ударах, потраплянні стопи вояка на гострі перешкоди тощо.

Взірцем апгрейду є новий стандарт підошви літніх берців, які поглинають понад 75% кінетичної енергії при стрибках і ударах

Менша частина майна, виробництво якого у нас ще нерентабельне, імпортуватиметься. Це насамперед стосуватиметься деяких зразків спорядження для Сил спеціальних операцій, підрозділів, залучених до миротворчих місій, та виробів із термостійких матеріалів для всього війська.

Через брак коштів поки що неможлива закупівля модульних спальних систем

За словами Василя Саковця, окрім оновлення наявних зразків, Головне управління активно розроблятиме технічну документацію для нових. У цій царині найактуальнішим є питання розвантажувальних тактичних систем під бронежилети. За рахунок раціональнішого розподілення ваги боєзапасу на тілі солдата, вони мають мінімізувати ризики отримання компресійних травм хребта при спішуванні з техніки чи стрибках, приземленні на парашуті.

На жаль, залишаться нагальними і деякі проблеми. Приміром, з фінансових міркувань держава все ще не може дозволити закупівлю вже розроблених для ЗСУ базових модульних спальних систем. Це комплекси із літнього й осіннього спальних мішків, які в поєднанні з чохлом-біві утворюють зимовий, в якому можна ночувати буквально на снігу. Тому ближчим часом військові вимушено користуватимуться застарілими морально й фізично засобами.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Навіть роботи втомлюються»: НРК 33-ї бригади евакуював свого пошкодженого «побратима»

«Навіть роботи втомлюються»: НРК 33-ї бригади евакуював свого пошкодженого «побратима»

Один з логістичних НРК 33-ї окремої механізованої бригади отримав пошкодження під час виконання бойового завдання. Йому на допомогу вирушив інший дрон, та успішно євакуював.

На Гуляйпільському напрямку Сили оборони зупинили вісім атак ворога — Генштаб

На Гуляйпільському напрямку Сили оборони зупинили вісім атак ворога — Генштаб

Від початку доби зафіксовано 103 бойові зіткнення. Загарбники продовжують штурмувати позиції українських захисників.

Підбили екскаватор: прикордонники нищать техніку ворога на Північно-Слобожанському напрямку

Підбили екскаватор: прикордонники нищать техніку ворога на Північно-Слобожанському напрямку

Прикордонники «Шквалу»нейтралізовують ворожу техніку, зв’язок та укриття у своїй зоні відповідальності.

Зрада, запій, мобілізація з лавки і штурм без зброї: історія Івана, який здався українському FPV

Зрада, запій, мобілізація з лавки і штурм без зброї: історія Івана, який здався українському FPV

Воїни 3-ї бригади оперативного призначення НГУ «Спартан» взяли в полон окупанта, чию життєву історію можна було б назвати карикатурною, якби вона не була правдою.

Виявити й нейтралізувати: морпіхи 38-ї бригади знищують ворога поблизу Мирнограда

Виявити й нейтралізувати: морпіхи 38-ї бригади знищують ворога поблизу Мирнограда

Оператори БПЛА 38-ї окремої бригади морської піхоти імені гетьмана Петра Сагайдачного Виявляють та уражають окупантів посеред понівечиної міської забудови.

Дронарі бригади «Сталевий Кордон» знищили укриття та транспорт окупантів

Дронарі бригади «Сталевий Кордон» знищили укриття та транспорт окупантів

Прикордонники РУБпАК «Aquila» бригади «Сталевий Кордон» ліквідували низку ворожих цілей на Північно-Слобожанському та Курському напрямках

ВАКАНСІЇ

Начальник ремонтної майстерні, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Водій-механік

від 23000 до 123000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

Снайпер

від 51000 до 120000 грн

Запоріжжя

79 окремий батальйон 102 ОБр Сил ТрО

Гранатометник

від 21000 до 120000 грн

Миколаїв

189 окремий батальйон 123 ОБр ТрО

Водій категорії C, D (військова техніка)

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

230 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО

Сержант із матеріального забезпечення, військовослужбовець

від 23500 до 58500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

--- ---