ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У вартових неба з Харківщини незабаром новосілля

Новини Публікації
Прочитаєте за: < 1 хв. 25 Жовтня 2019, 13:28

Військовослужбовці підрозділу зенітних ракетних військ, що на Харківщині, готуються до переселення в нову казарму. Як повідомили журналістові АрміяInform в управлінні капітального будівництва Повітряних Сил, за рік майже повністю знищену споруду військовим удалося відновити відповідно до сучасних стандартів будівництва й енергозбереження.

— Здане в експлуатацію приміщення є комплексним і повністю автономним, — говорить начальник управління Повітряних Сил полковник Вадим Кучмай. — У ньому водночас розміщуватимуться штаб підрозділу і казарма для особового складу та тепловий пункт. Нині намагаємося будувати саме за таким принципом, адже в майбутньому це дає змогу максимально знизити комунальні й експлуатаційні витрати.

Над Над цим проєктом управління капітального будівництва ПС працювало спільно з фахівцями Квартирно-експлуатаційного відділу Харкова. Тут підкреслюють, що від старого приміщення фактично лишився фундамент. Нову будівлю обладнано сучасною системою протипожежної сигналізації. Вона цілком незалежна від зовнішніх джерел водопостачання. Під час робочого візиту на Харківщину командувач Повітряних Сил ЗСУ генерал-полковник Сергій Дроздов перевірив готовність приміщень. Церемонію перерізання стрічки вартові неба планують провести вже за кілька тижнів.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
На передовій не були, а бойові отримували: у Запоріжжі замкомбата організував схему незаконних виплат
На передовій не були, а бойові отримували: у Запоріжжі замкомбата організував схему незаконних виплат

У Запоріжжі завершили розслідування стосовно заступника командира одного з батальйонів, який вирішив заробити на фіктивних бойових виплатах.

Погодився вбити за будинок в окупованому Мелітополі: засуджено російського кілера з молотком
Погодився вбити за будинок в окупованому Мелітополі: засуджено російського кілера з молотком

У Запоріжжі до 15 років ув’язнення засуджено агента рф, який намагався убити посадовця Мелітопольської міськради в обмін на будинок.

Розміновують, охороняють, винюхують: в системі Міноборони служить понад 500 собак
Розміновують, охороняють, винюхують: в системі Міноборони служить понад 500 собак

Вони виконують завдання від розмінування територій до полювання на контрабанду і є важливою складовою системи безпеки.

Самі у СЗЧ, але вивозили ухилянтів за кордон: на Закарпатті викрили групу переправників
Самі у СЗЧ, але вивозили ухилянтів за кордон: на Закарпатті викрили групу переправників

Двоє військовослужбовців, які перебували у статусі СЗЧ, брали по $10 тисяч за нелегальний виїзд до Європи.

Вбили семирічну дитину і ще вісьмох охтирчан: судитимуть шістьох російських офіцерів
Вбили семирічну дитину і ще вісьмох охтирчан: судитимуть шістьох російських офіцерів

Заочно судитимуть 6 офіцерів командного складу армії рф, які спланували обстріл міста Охтирка у 2022-му році.

«Той, хто вбиває військового — на фронті чи в тилу — діє проти України»: Міноборони з приводу трагедії у Львові
«Той, хто вбиває військового — на фронті чи в тилу — діє проти України»: Міноборони з приводу трагедії у Львові

Міністерство оборони України висловило свою позицію стосовно вбивства у Львові військовослужбовця ТЦК.

ВАКАНСІЇ
Інженер відділу ремонту засобів вимірювальної техніки, військовослужбовець

від 28000 до 30000 грн

Харків

Метрологічний центр військових еталонів ЗСУ

військова служба за контрактом

від 21000 до 123000 грн

Одеса, Одеська область

Інспектор прикордонної служби (військова служба)

від 20000 до 20000 грн

Рівне

Державна прикордонна служба України

Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Ужгород, Закарпатська обл/Без досвіду

від 20100 до 120000 грн

Ужгород, Закарпатська область

Оператор ПТРК

від 50000 до 120000 грн

Дніпро

Індустіральний РТЦК та СП (Дніпро)

Rifleman (Contract Military Service, for Foreign Nationals)

від 50000 до 130000 грн

Кривий Ріг

Криворізький РТЦК та СП

--- ---