ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Генсек НАТО: «Ми не хочемо нової гонки озброєнь, але…»

Новини світу та України
Прочитаєте за: 2 хв. 25 Жовтня 2019, 10:25

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг попереджає, що в Альянсі не хочуть нової гонки озброєнь, але змушені реагувати на розміщення Росією ядерних ракет в Європі.

Як повідомляє УНІАН, про це Столтенберг заявив на пресконференції у Брюсселі після завершення першого дня дводенного засідання міністрів оборони країн-членів Організації Північноатлантичного договору.

«Схоже все, що говорить про припинення дії Договору про ліквідацію ракет середньої та малої дальності, є аргументом для збільшення витрат на оборону, оскільки більша частина російських ракет з ядерним потенціалом в Європі здатна за лічені хвилини досягнути європейських міст, що просто збільшує невизначеність і непередбачуваність, з якими стикаються члени НАТО», — наголосив Столтенберг.

У зв’язку з цим Генсек сказав, що Альянс почав реагувати на появу більшої кількості російських ракет через приведення до вищого ступеня боєготовності сил Організації і розміщення боєздатних груп на східному рубежі Альянсу. Також він додав, що члени НАТО почали більше інвестувати в оборону.

«Але, як я наголошував неодноразово, ми не хочемо нової гонки озброєнь і не хочемо нової холодної війни. Ми прагнемо кращих відносин із нашим сусідом Росією, включаючи ефективний режим контролю над озброєннями», — сказав Столтенберг.

Нагадаємо, що 2 серпня 2019-го завершилася процедура виходу США з Договору 1981 року Про ліквідацію ракет середньої та малої дальності, внаслідок чого ця угода припинила свою дію.

Читайте нас у Facebook
Прямий ефір: масова атака по росії, свині і мертві окупанти, витрусили гроші з русні
Прямий ефір: масова атака по росії, свині і мертві окупанти, витрусили гроші з русні

На росії оголосили ракетну небезпеку за 1000 кілометрів від України.

Ворожі пілоти не їстимуть паски: уражено 3 російських пункти управління БПЛА
Ворожі пілоти не їстимуть паски: уражено 3 російських пункти управління БПЛА

У ніч на 10 квітня підрозділи Сил оборони України уразили зосередження російських дронарів, низку логістичних та інших важливих об’єктів противника.

15 років безоплатно: отримала вирок жителька Краматорська, яка шпигувала за ідею
15 років безоплатно: отримала вирок жителька Краматорська, яка шпигувала за ідею

Краматорчанка, яка корегувала вогневі удари по місту, проведе 15 років за ґратами.

Квітнева толока: десять днів поспіль палають ворожі арсенали на окупованих територіях
Квітнева толока: десять днів поспіль палають ворожі арсенали на окупованих територіях

Підрозділи Middle-strike ССО ЗСУ протягом десяти днів систематично вибивали ворожі арсенали, склади забезпечення, ремонтні бази та ракетні комплекси.

Судитимуть жінку та військовослужбовця у СЗЧ, які готували теракт на Дніпровщині
Судитимуть жінку та військовослужбовця у СЗЧ, які готували теракт на Дніпровщині

Скеровано до суду обвинувальний акт щодо двох громадян України, які планували здійснити вибух.

До кінця квітня на двох важливих напрямках Донеччини мають розгорнути антидроновий захист
До кінця квітня на двох важливих напрямках Донеччини мають розгорнути антидроновий захист

Щоб протидіяти ворогу, який активно застосовує FPV-дрони для атак на транспорт і цивільні авто, антидронові конструкції встановлюються на ключових маршрутах.

ВАКАНСІЇ
Кінолог-інспектор прикордонної служби

від 21000 до 24000 грн

Вся Україна

Мукачівський прикордонний загін

Військовослужбовець, стрілець

від 20100 до 120100 грн

Київ, Київська область

Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

65 ОМБр

Начальник лазні

від 22000 до 22000 грн

Одеса

ВМС ЗС України

Оператор-монтажер, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Водій

від 20100 до 20100 грн

Хмельницький

Хмельницький ОМТЦК та СП

--- ---