Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

25 фахівців-кінологів поповнили Збройні Сили України

9 Жовтня 2019
25 фахівців-кінологів поповнили Збройні Сили України

У Кам’янець-Подільському в Центрі розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України врочистою церемонією вручення свідоцтв державного зразка завершився курс підготовки фахівців за спеціальністю кінолог.

Свідоцтва про закінчення шеститижневого курсу отримали 25 військовослужбовців. Слухачі опанували основи розведення та дресирування тварин, анатомію та фізіологію собак, ветеринарну медицину, а також методику і тактику застосування чотирилапих вихованців під час службової діяльності.

Начальник Центру розмінування полковник Володимир Родіков подякував слухачам за професійний підхід до навчання та висловив сподівання, що набутий досвід сприятиме якнайшвидшій адаптації на посадах відповідного напрямку.

Зі свого боку  виконувач обов’язків начальника кінологічної служби Збройних Сил України підполковник Петро Бружина зазначив, що за останні три роки потреба у підготовці кінологів для Збройних Сил України значно зросла, а підготовка професіоналів-кінологів перебуває на постійному контролі керівництва Генерального штабу. Він подякував командуванню та інструкторам Центру розмінування за сумлінну службу.

Також під час випуску нагороджено кращого слухача курсу. Ним став солдат Веніамін Гречаний.

Довідково: Станом на сьогодні на базі Центру розмінування підготовлено майже 400 кінологів, близько півсотні кінологічних розрахунків вартової (сторожової) служби, 66 кінологічних розрахунків мінно-розшукової служби.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини