Це не лише питання символів. Це спосіб формування професійної ідентичності, системи цінностей і розуміння того, на якій історичній основі стоїть сучасна українська армія. 5 грудня 2024…
На фото: начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-лейтенант Руслан Хомчак і начальник Генерального штабу Збройних сил Словацької Республіки генерал Даніел Змеко
8 жовтня начальник Генерального штабу Збройних Сил України зустрівся зі своїм словацьким колегою. Як повідомляє пресслужба Генштабу ЗСУ, військові керівники обговорили актуальні питання стратегічного рівня та обмін досвідом з урахуванням успішної інтеграції Збройних сил Словаччини до НАТО.
— Ваш візит ми розглядаємо як чергове підтвердження солідарності з Україною та новий етап у розбудові нашого стратегічного партнерства для зміцнення стабільності й безпеки в регіоні та світі, — зазначив генерал-лейтенант Руслан Хомчак, звертаючись до Даніела Змека.
Двосторонні переговори, які очолили керівники генеральних штабів, стосувалися продовження військового діалогу між збройними силами країн, обміну досвідом щодо реформування та трансформації системи управління та пріоритетних напрямків розвитку українсько-словацького військового співробітництва.
Відмічається важливість успішного досвіду Збройних сил Словаччини, які пройшли етап інтеграції до структур НАТО.
Після офіційної зустрічі іноземна делегація відвідала Міжнародну спеціалізовану виставку «Зброя та безпека — 2019», яка проходить цими днями в Києві, а також вшанувала пам’ять захисників України, поклавши квіти до Монумента невідомому солдату та взявши участь у церемонії в Залі пам’яті загиблих воїнів.
Нагадаємо, що призначення генерал-лейтенанта Руслана Хомчака на посаду начальника Генерального штабу 21 травня стало першим кадровим рішенням Володимира Зеленського після його інавгурації як Президента України.
Підготував Олександр Козубенко
@armyinformcomua
На Південно-Слобожанському напрямку пілоти бригади «Форпост» продовжують знищувати противника, який вдається до нестандартних способів маскування.
Після перевірки документів у метро в чоловіка забрали паспорт і телефон та замість депортації з росії відправили до армії.
Військові рф цілеспрямовано б’ють ударними дронами про об’єктах цивільної інфраструктури й автівках, обстрілюють екіпажі карет екстреної медичної допомоги.
Встановлено співробітника російської виправної установи, причетного до жорстокого поводження з українськими військовополоненими.
Бійці 1-го корпусу «Азов» Нацгвардіє показали вражаючі кадри з одного з шляхів, який окупанти використовують для штурмових дій і переміщень.
Викрито та ліквідовано три канали незаконного переправлення осіб на українсько-угорській та українсько-румунській ділянках державного кордону.
Водій кат. B, C, СЕ, D, військовослужбовець
від 21500 до 51500 грн
Кам'янка-Бузька
Військова частина А4623
Це не лише питання символів. Це спосіб формування професійної ідентичності, системи цінностей і розуміння того, на якій історичній основі стоїть сучасна українська армія. 5 грудня 2024…