ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Києві до Дня захисника України відкрилася фотовиставка «Славетні епохи України»

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 2 Жовтня 2019, 18:15

Сьогодні у Національному історико-архітектурному музеї «Київська фортеця» Київська міська спілка ветеранів Афганістану за сприяння Міністерства оборони України відкрила фотовиставку «Славетні епохи України». На заході, приуроченому до Дня захисника України, були присутні військові аташе, учасники бойових дій, військові ліцеїсти й інші поважні гості.

− Цією виставкою ми розпочинаємо цикл заходів до Дня захисника України. За допомогою світлин хочемо розповісти суспільству про сучасну російсько-українську війну та про оборонців нашої країни. А також показати живі приклади того, що відбувається нині в державі. Герої на фотографіях – не міфічні персонажі, а справжні патріоти, які живуть серед нас, – розповів на відкриті виставки, яка триватиме два тижні, Голова київської міської спілки ветеранів Афганістану Микола Гончаренко.

За його словами, багато ветеранів війни в Афганістані брали участь і в бойових діях на Сході України. З них 28 не повернулися живими – хлопці, які у 2014−2015 роках були в добровольчих батальйонах («Айдар», «Київська Русь», «Донбас»). І приємно, що такі заходи щороку відвідує багато людей, зокрема, і молодь – курсанти, ліцеїсти, учні шкіл. Адже ці виставки проводять, передусім, саме для них.

− Дуже важливо, що такі патріотичні заходи останнім часом відбуваються регулярно. Адже вони є складовою нашої спільної перемоги, − зазначив начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна генерал-майор Ігор Гордійчук.

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
На передовій не були, а бойові отримували: у Запоріжжі замкомбата організував схему незаконних виплат
На передовій не були, а бойові отримували: у Запоріжжі замкомбата організував схему незаконних виплат

У Запоріжжі завершили розслідування стосовно заступника командира одного з батальйонів, який вирішив заробити на фіктивних бойових виплатах.

Погодився вбити за будинок в окупованому Мелітополі: засуджено російського кілера з молотком
Погодився вбити за будинок в окупованому Мелітополі: засуджено російського кілера з молотком

У Запоріжжі до 15 років ув’язнення засуджено агента рф, який намагався убити посадовця Мелітопольської міськради в обмін на будинок.

Розміновують, охороняють, винюхують: в системі Міноборони служить понад 500 собак
Розміновують, охороняють, винюхують: в системі Міноборони служить понад 500 собак

Вони виконують завдання від розмінування територій до полювання на контрабанду і є важливою складовою системи безпеки.

Самі у СЗЧ, але вивозили ухилянтів за кордон: на Закарпатті викрили групу переправників
Самі у СЗЧ, але вивозили ухилянтів за кордон: на Закарпатті викрили групу переправників

Двоє військовослужбовців, які перебували у статусі СЗЧ, брали по $10 тисяч за нелегальний виїзд до Європи.

Вбили семирічну дитину і ще вісьмох охтирчан: судитимуть шістьох російських офіцерів
Вбили семирічну дитину і ще вісьмох охтирчан: судитимуть шістьох російських офіцерів

Заочно судитимуть 6 офіцерів командного складу армії рф, які спланували обстріл міста Охтирка у 2022-му році.

ВАКАНСІЇ
Водій, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Ярмолинці, Хмельницька область

Електрик

від 21000 до 121000 грн

Умань

81 окремий батальйон управління

оператор FPV-дрону

від 25000 до 130000 грн

Івано-Франківськ, Івано-Франківська область

Старший сапер-гранатометник, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Командир гармати (артилерія, ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Такелажник (ЗСУ) вся Україна

від 20151 до 120151 грн

Вся Україна

116 ОМБр

--- ---