ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як українці вивчають англійську мову в польській військово-морській академії

18 Вересня 2019

На базі Академії ВМС ЗС Республіки Польща у м. Гдиня стартувало навчання на курсі з вивчення англійської мови для  представників Інституту ВМС Національного університету «Одеська морська академія».

Курс навчання проходить відповідно до програми НАТО з удосконалення військової освіти (DEEP). Мовна підготовка здійснюється як за класичною схемою, так і з використанням сучасних інтерактивних технологій.

‒ Особливості вивчення англійської мови та програма курсу побудовані на загальноприйнятих у країнах НАТО підходах. Насамперед це розмовна практика, листування як офіційне, так і неформальне (тобто листування між друзями та рідними), граматика та аудіювання, тобто сприймання інформації на слух з її аналізом. Ще одна особливість навчання – цілодобова можливість доступу до електронних ресурсів і навчальних матеріалів курсу в режимі онлайн, ‒ розповідає слухач курсу вивчення англійської мови, доцент кафедри корабельної енергетики та електроенергетичних систем Інституту ВМС В’ячеслав Сапіга.

Крім того, важливо, що мовна підготовка особового складу проводиться з урахуванням військово-морської тематики.

Після завершення курсу слухачі пройдуть сертифікацію рівня володіння англійською мовою відповідно до стандарту НАТО STANAG-6001. Слід додати, що представники Інституту ВМС вже не вперше вивчають англійську мову безпосередньо за кордоном, у країнах-членах НАТО. До цього подібні курси проводились в Болгарії та США.

Нагадаємо, Програма DEEP успішно реалізується в Інституті ВМС з 2014 року. Варто сказати, що з кожним роком збільшується інтенсивність проведення спільних заходів. Якщо протягом 2014-2015 рр. було реалізовано 15 заходів у рамках цієї програми, то вже у 2019 році заплановано  провести понад 30 подібних заходів, до яких залучатимуться як курсанти, так і викладачі флотського вишу. Це свідчить про якісну співпрацю та взаємодію з військовими навчальними закладами країн НАТО.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки: ,
Новини світу та України