ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У військових вишах серед курсантів близько 10 відсотків дівчат

18 Вересня 2019
У військових вишах серед курсантів близько 10 відсотків дівчат

За ініціативою АрміяInform у медіахабі Харківського пресклубу відбулася пресконференція: «Дівчата у погонах. Гендерна освіта в Україні – досвід харківських вишів».

Серед учасників заходу – викладачі та вихованці  Державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус», жінки-офіцери та курсантки Харківського військового університету повітряних сил імені І. Кожедуба, Військового інституту танкових військ НТУ (ХПІ), Національної  академії Національної гвардії України.

Говорили про реалізацію гендерної політики у військових учбових закладах, методах впровадження ґендерної політики на основі успішних світових практик, а також обмінялися досвідом й пропозиціями.

Практика доводить, що  нині триває активне інтегрування ґендерної компоненти в навчальні програми. Наразі в Україні у військових вишах та навчальних підрозділах здобувають освіту близько 10 % жінок, і ця цифра щороку зростає, що є важливим аспектом конкретної реформи в рамках просування України до європейського і світового простору.

Також учасниці заходу повідомили, що саме цього тижня до Харкова завітав радник з питань жінок, миру і безпеки представництва НАТО в Україні майор Стів Вінтерс. Він планує провести низку зустрічей, круглих столів та інших заходів з метою вдосконалення системи гендерної підготовки у вищих навчальних закладах освіти сектору безпеки і оборони, враховуючи кращі практики країн-членів НАТО.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Гендер, Новини