ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Суд задовольнив апеляцію Міністерства оборони України в рамках справи аеродрому «Шкільний»

18 Вересня 2019
Суд задовольнив апеляцію Міністерства оборони України в рамках справи аеродрому «Шкільний»

Сьогодні, 18 вересня, відбулись чергові засідання Одеського господарського суду в справі військового аеродрому «Шкільний». Цього разу розглядали апеляції Міністерства оборони України та Одеської міської ради щодо раніше ухвалених рішень. Про це повідомляє АрміяInform.

Нагадаємо, ухвалою господарського суду від 1 серпня 2019 року було відмовлено в задоволенні поданої заяви представника МО України  у  забороні відповідачу Одеській міській раді та КП «Одесміськелектротранс» вчиняти дії щодо забудови та ухвалювати рішення щодо укладання правочинів та передачі прав третім особам стосовно земельної ділянки військового аеродрому «Шкільний» площею  8,5 га.

Сьогодні ж суд ухвалив апеляцію представника МО України та скасував попереднє рішення. Тобто відповідачу заборонено здійснювати будь-які дії до розгляду справи по суті.

– Закон передбачає, що до закінчення розгляду справи в суді сторони можуть звернутися для забезпечення позову з відповідними клопотаннями. Ми хочемо уникнути ускладнень, які можуть виникнути вже після ухвалення судом рішення по суті та як скоріше відновити свої порушені права, – зазначив начальник Південного територіального юридичного відділу Міністерства оборони України полковник юстиції Юрій Добров. – Одеська міська рада та КП «Одесміськелектротранс», маючи на руках реєстраційні документи на земельну ділянку, можуть у будь-який момент укласти договори з підрядними організаціями або з іншими третіми особами, які можуть розпочати певні роботи на цій земельній ділянці. Ми вдячні судовій колегії апеляційного суду за обґрунтоване та законне рішення, яке прийняте на користь оборонного відомства.

Читайте також:
Військові не віддадуть аеродром «Шкільний» забудовникам без «бою»

Полковник юстиції Юрій Добров наголосив, що ділянка площею  8,5 га міститься всередині аеродрому. Тобто будь-які дії на цій ділянці створять перешкоди для використання аеродрому за призначенням.

Зазначимо, що Південний територіальний юридичний відділ всього подав п’ять клопотань щодо заборони вчиняти дії зі спірною землею. Чотири із них суд задовольнив, а одну відхилив. Юрвідділ подав апеляційну скаргу, і сьогодні її суд задовольнив. Також свої апеляційні скарги подала Одеська міська рада, три із них суд відхилив, а ще одну розглядатимуть 20 вересня.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки: ,
Новини