ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Репід Трайдент-2019»: до навчань залучено 600 одиниць техніки

20 Вересня 2019
«Репід Трайдент-2019»: до навчань залучено 600 одиниць техніки

На міжнародних навчаннях «Репід Трайдент-2019», що проходять на Львівщині у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, задіяно безпрецедентну кількість новітньої бойової техніки та озброєння українського виробництва. Варто звернути увагу і на нову екіпіровку військовослужбовців, яка кардинально змінилася за останні роки. Тепер на тлі військових НАТО наші солдати мають гідний вигляд.

Бронеавтомобілі «Козак», «Варта», «Спартан» достойно конкурують з аналогічними автомобілями свого класу, що є на озброєні в країнах-членах НАТО. Навіть невмирущі «таблетки» (УАЗ-452 — сімейство автомобілів Ульяновського автомобільного заводу, що виробляють з 1966 року) переважно замінено на сучасні «Богдани».

Щоб розвіяти недоречний скептицизм певних критиків позитивних реформ у нашій державі, зазначимо, що вся ця техніка не для парадів — вона є штатним озброєнням у підрозділах. А деяка навіть має свій «бойовий досвід», набутий у районі проведення АТО\ООС.

Окремо треба зупинитися на озброєні та екіпіруванні наших бійців. Поступово і впевнено у військову «моду» входять сучасні автомати «Форт» і «Малюк». Одягнуті бійці у новітні бронежилети, а голову захищають сучасні шоломи. До речі, ці шоломи дають змогу закріплювати чимало потрібних на полі бою пристроїв, як-от: тепловізори, нічні приціли, радіогарнітура, ліхтарі та лазерні датчики тощо.

На думку іноземних експертів, які присутні на міжнародних навчаннях «Репід Трайдент-2019», Україна за останні роки зробила великий крок уперед щодо технічного зміцнення власних силових структур. І цей чинник також дає змогу говорити про сумісність підрозділів Збройних Сил України з військовими підрозділами країн-членів НАТО.

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Міжнародні навчання, Навчання та тренування, Новини