ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Подільський район – лідер призовної кампанії в столиці

25 Вересня 2019
Подільський район  –  лідер призовної кампанії в столиці

Розповідаючи журналістам АрміяInform про особливості призовної кампанії в столиці,  військовий комісар Києва полковник Сергій Клявлін відзначив, що не останню роль у рішенні юнака піти на строкову службу відіграють батьки. І не завжди позитивну.

Сергій Володимирович навів приклад, коли молодий киянин, що закінчив юридичний виш і працює помічником судді, виявив бажання відслужити строкову службу. І тут на захист сина від армії встала мати. У сім’ї зчинився скандал, але молодий чоловік, аргументуючи свій вчинок тим, що служба в армії згодиться в його майбутній кар’єрі, прибув таки на призовний пункт. Нині хлопець успішно проходить службу і ні на мить про це не шкодує.

– Сумно про це говорити, але нині прихід юнака у військкомат за повісткою вважають вчинком, а не як виконання вимог Закону, – зізнається полковник Клявлін. – А лідером призовної кампанії впродовж останніх років у столиці є Подільський район. План по призову, як правило, цей район виконує уже протягом першого місяця кампанії.

На переконання військового комісара, таке стало можливим завдяки тісній співпраці голови адміністрації району Віктора Смирнова, який 5 років пропрацював у оборонному відомстві, й військового комісара підполковника Олега Андрусенка.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини