ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

КрАЗ поставив шасі для техніки РЛС

Новини Озброєння та техніка
Прочитаєте за: < 1 хв. 25 Вересня 2019, 11:45

ПрАТ «АвтоКрАЗ» відвантажило Казенному  підприємству «Науково-виробничий комплекс «Іскра» шасі різних модифікацій для монтажу радіолокаційних комплексів та станцій РЕБ. Про це повідомляє АрміяInform.

НВК «Іскра», що є провідним розробником і виробником наземної радіолокаційної техніки, використовує для виготовлення своєї продукції автомобільні всюдихідні шасі КрАЗ-6322 6х6, напівпричепи та причепи. Про це повідомляє АрміяInform із посиланням на пресслужбу «АвтоКрАЗу».

Шасі КрАЗ-6322 та двовісні напівпричіп КрАЗ-H251H2 вантажопідйомністю 18 т або причіп-шасі КрАЗ-А181Н2 вантажопідйомністю 13 тонн використовують для монтажу та транспортування контрбатарейної  РЛС 1Л220УК. Вона призначена для визначення координат позицій мінометів та артилерії, стартових позицій ракет; коригування роботи дружньої артилерії; видачі цілевказань на автоматичну систему управління вогнем.

Автомобільне шасі КрАЗ-6322 також використовують у НВК «Іскра» як базу для комплексу «Мандат-B1E R-330UM», що призначений для виявлення та радіопридушення КХ і УКХ ліній зв’язку з фіксованими робочими частотами та ліній з програмною перебудовою робочої частоти прицільними за частотою і часом, а також – автоматизованої станції перешкод R-330TRC.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
«Беремо навіть позиції їх дронщиків»: на Олександрівському напрямку триває операція Угруповання ДШВ
«Беремо навіть позиції їх дронщиків»: на Олександрівському напрямку триває операція Угруповання ДШВ

На Олександрівському напрямку триває операція Угруповання Десантно-штурмових військ ЗСУ.

Міноборони цифровізувало процеси постачання військової техніки
Міноборони цифровізувало процеси постачання військової техніки

Тепер увесь шлях військової техніки — від закупівлі до надходження у військову частину — проходить через цифрову систему.

Без шансів на виживання: дронарі знищують окупантів на Лиманському напрямку
Без шансів на виживання: дронарі знищують окупантів на Лиманському напрямку

Оператори батальйону безпілотних систем «Mara» розбирають укриття разом з росіянами.

Команда ЗСУ посіла друге місце на міжнародних кібернавчаннях у Сінгапурі
Команда ЗСУ посіла друге місце на міжнародних кібернавчаннях у Сінгапурі

Команда Збройних Сил України взяла участь у міжнародних кібернавчаннях Defence Cyber Marvel 6 серед близько 2500 фахівців із 29 країн світу.

Спортсмен ЗСУ Назар Чепурний виборов золото етапу Кубка світу зі спортивної гімнастики
Спортсмен ЗСУ Назар Чепурний виборов золото етапу Кубка світу зі спортивної гімнастики

Представник Центрального спортивного клубу ЗСУ Назар Чепурний здобув золоту медаль на першому етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики в Німеччині.

«Ворог виснажився, підтягує резерви»: на Покровському напрямку знизилась інтенсивність боїв
«Ворог виснажився, підтягує резерви»: на Покровському напрямку знизилась інтенсивність боїв

Ворожа активність на Покровському напрямку дещо зменшилася, оскільки противник виснажений після величезних втрат.

ВАКАНСІЇ
Зенітник

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Майстер, військовослужбовець

від 21000 до 21000 грн

Миколаїв

Військова частина А1080

Кухар, військовослужбовець ЗСУ

від 20000 до 50000 грн

Рівне

Військова частина А3395

Стаpший навідник, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Водій-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Суми

Косівський РТЦК та СП

Снайпер 135 окремого батальйону

від 20100 до 120000 грн

Обухів

135 окремий батальйон територіальної оборони

--- ---