ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Найбільшу грошову допомогу ветеранам АТО виплачують у Львові

Прочитаєте за: 2 хв. 20 Вересня 2019, 18:47 2

У Львові набирає обертів Програма захисту інтересів осіб, які брали безпосередню участь в АТО/ООС. Вона унікальна для України, адже лише в місті Лева з 2015 року бійцям виплачують матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань у розмірі 100 тисяч гривень.

Нагадаємо, що виплату здійснюють за рахунок міського бюджету, ініціатива поширюється на мешканців міст Львів та Винники, смт Рудно та Брюховичі, які були зареєстровані там не пізніше 23 квітня 2015 року, і мають сумарний строк перебування безпосередньо в районі АТО не менше 45 днів.

До цього часу для її отримання діяли певні обмеження: тим, хто раніше отримав у власність земельну ділянку та використав своє право на приватизацію земельної ділянки з цільовим призначенням «для будівництва та обслуговування житлового будинку», матеріальну допомогу не виплачували.  Але на вчорашній сесії Львівської міської ради це обмеження було знято, інформує пресслужба ЛМР.

Як повідомили у Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій, для осіб, які отримали вже земельну ділянку, буде створена окрема черга, яка становитиме 10% від загальної. Особи, які не були зареєстровані, але працювали на момент призову до ЗСУ і АТО/ООС у цих населених пунктах, також мають шанси отримати ці гроші.

Крім того, нині Львівська міська рада розглядає можливість запровадити надання грошової компенсації на самостійне придбання житла деяким категоріям осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Як бачимо, у місті Лева допомагають не словом, а ділом. Гарний приклад  для наслідування, тож чому б цей досвід не поширювати і в інших містах?

Довідково. За детальною інформацією щодо отримання матеріальної допомоги можна звернутися до Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій, що розташований за адресою: м. Львів, вул. Пекарська, 41, або зателефонувати за номерами: (032) 254-61-16;  067 962 83 25;  063 434 65 46.

Читайте нас у Facebook
Мітки: ,

Захищаємо світ

00
00
00
Важливо, Новини