ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

100 тисяч на операцію воїну зібрали побратими

21 Вересня 2019
100 тисяч на операцію воїну зібрали побратими

Бувають моменти, коли безстрашні захисники потребують допомоги. Коли в Сергія Тарасова, учасника бойових дій з Вінниці, діагностували страшну хворобу – шоковані були всі. Завжди усміхнений, позитивний, кремезний, а тут – злоякісна пухлина мозку… Сергій Тарасов у Вінниці  людина знана. Після повернення з фронту працює у Департаменті соціальної політики Вінницької ОДА, завзято займається вирішенням проблеми мирного життя ветеранів АТО/ООС.

Аби врятувати життя Сергію Тарасову, лише на перший етап лікування треба було зібрати сотню тисяч гривень. До допомоги одразу долучились побратими. Із хештегом #захиститизахисника соцмережами розлетілись сотні повідомлень. Необхідну суму побратими закумулювали дуже швидко. Наразі Сергій Тарасов перебуває в Києві, де йому вже зробили операцію.

— Ветеранам потрібно триматись разом. Я не раз казав, що немає ніякого замінника військовому братерству в нормальному житті. З цивільними друзями зв’язок не такий, — коментує Андрій Грачов, колишній начмед батальйону механізованої бригади, а нині — начальник управління в справах АТО у Вінницькій обласній раді. — Тож, коли побратиму знадобилась підтримка, на допомогу кинулись усі. Разом – ми Сила!

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Life story