ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Курсанти-моряки пройшли курс офіцерської підготовки у Великобританії

Прочитаєте за: 2 хв. 6 Вересня 2019, 16:06 2

Два курсанти Інституту Військово-Морських Сил Національного університету «Одеська морська академія» протягом 11 місяців проходили навчання на базовому курсі офіцерської підготовки Коледжу Королівських військово-морських сил «Британія».

Тимофій Д`яченко та Іван Трухін на  Туманному Альбіоні вдосконалювали свої знання та практичні навички з англійської мови та морської справи, а також знайомилися з навчально-матеріальною базою Коледжу.

Курс навчання налічував декілька етапів, кожен з яких закінчувався іспитом. Протягом перших місяців тривало поглиблене вивчення та вдосконалення англійської мови, термінології та устрою Королівських ВМС. За словами Тимофія Д`яченка, їх із товаришем після складання першого іспиту розділили по різних групах, щоб вони не спілкувались українською і весь час практикувались англійською.

Потім розпочався наступний етап – курс офіцерської підготовки разом із англійцями, носіями мови. Курс спрямований на підвищення командних та лідерських якостей, включав у себе заняття з навігації,  будови корабля, історії ВМС Великобританії .

– Наприкінці навчання ми проходили морську практику. Спочатку  протягом двох тижнів перебували на катерах, –  розповідає Тимофій. – Там виконували різноманітні завдання, зокрема перебували в ролі командира ударної групи, його заступника, навігаційного офіцера. Завершилось все черговим іспитом, після якого нас відрядили на практику на есмінець Dragon.

Наступні шість тижнів курсанти практикувались  на кораблі, що заходив у різні англійські порти.  Весь цей час хлопці вивчали будову корабля,  обов`язки командирів бойових частин та їхні дії в різних ситуаціях.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram