ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У школі прифронтової Талаківки  перший урок старшокласникам  провели морські піхотинці

Новини ООС
Прочитаєте за: < 1 хв. 2 Вересня 2019, 15:13

Вишиванки, танці та гарний настрій. Саме так пройшло свято першого  вересня у прифронтовій Талаківці.  На День знань зібралось чи не все селище. Учнів прийшли привітати військовослужбовці окремої бригади морської піхоти, представники Червоного Хреста, поліції та офіцери Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва «CIMIC».

«Завітали, аби привітати першокласників та випускників із першим дзвоником. Для них цей день надзвичайно зворушливий. Підручники, які ми подарували першокласникам та випускникам школи, допоможуть дізнатися багато нового та цікавого. Тож хочемо побажати їм гарних оцінок, любити та поважати вчителів й мирного неба», – розповіла офіцер Об’єднаного центру ЦВС міста Маріуполь молодший лейтенант Ганна Вержбицька.

Цього навчального року в школі навчатимуться 302 учні, які будуть здобувати освіту з першого по дев’ятий клас.

«До першого класу прийшли навчатися 49 учнів. Маємо два повноцінні класи, які будуть працювати за програмою  Нової української школи. Школа готова до нового навчального року. Маємо у повному складі педагогічний колектив. Перший та другий класи оснащені новим необхідним обладнанням», – повідомила директор Талаківської школи Зоя Семененко.

Традиція, коли старшокласник несе на руках першокласницю зі шкільним дзвоником, залишилася незмінною. Проте започатковуються й нові звичаї. Перший урок учням восьмих класів провели морські піхотинці.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Аси в повітрі — ворогу біда»: «Фенікс» спалив БМП і знищив кількох штурмовиків рф

«Аси в повітрі — ворогу біда»: «Фенікс» спалив БМП і знищив кількох штурмовиків рф

Пілоти прикордонного підрозділу «Фенікс» ліквідували російських загарбників у напрямку Лимана та Святогірська, а також знищили ворожий міномет, БМП і кілька дронів.

У Тернополі знайшли тіло ще однієї жертви: кількість загиблих зросла до 27, серед них троє дітей

У Тернополі знайшли тіло ще однієї жертви: кількість загиблих зросла до 27, серед них троє дітей

У Тернополі рятувальники дістали з-під завалів зруйнованої багатоповерхівки тіло загиблої жінки. Кількість жертв російського ракетного удару зросла до 27 людей, серед них троє дітей. Ще 94 особи постраждали, з них 18 дітей.

Володимир Зеленський і Деніел Дрісколл обговорили етапи досягнення справедливого миру

Володимир Зеленський і Деніел Дрісколл обговорили етапи досягнення справедливого миру

Під час зустрічі з міністром Сухопутних військ США Деніелом Дрісколлом Президент Володимир Зеленський обговорив спільну роботу України та США над планом завершення війни та посилення санкцій проти рф.

Нічого не їздить і не літає — дронарі-десантники знищили ворожі квадроцикли та «ждуни»

Нічого не їздить і не літає — дронарі-десантники знищили ворожі квадроцикли та «ждуни»

Дронарі батальйону Apachi 81-ї аеромобільної Слобожанської бригади ДШВ ЗСУ показали серію уражень російської техніки та дронів.

«З туману — у пастку»: технологічна засідка НРК знищила колону окупантів у їхньому тилу

«З туману — у пастку»: технологічна засідка НРК знищила колону окупантів у їхньому тилу

93-тя окрема механізована бригада «Холодний Яр» спростувала черговий фейк російської пропаганди про нібито просування окупантів на північ від села Русин Яр. Бійці зупинили ворожий накат у густому тумані завдяки НРК.

«Коли руки стискають пульт, а всередині — бій»: історія першого влучання пілота «Хела»

«Коли руки стискають пульт, а всередині — бій»: історія першого влучання пілота «Хела»

Андрій із позивним «Хел» — колишній механік і боєць почесної варти, який вирішив змінити парадну форму на пульт керування дроном. 28-річний військовий розповів, як перевівся з тилу на фронт, про труднощі навчання та свій перший успішний виліт.

ВАКАНСІЇ

Снайпер

від 21000 до 121000 грн

Краматорськ

81 ОАеМБр

Розвідник (на контракт, ЗСУ)

від 20100 до 60300 грн

Кривий Ріг

Інгулецький ОРТЦК та СП

Кухар, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Аналітик групи розвідки

від 22000 до 50000 грн

Київ

412 ОББпС 101 ОБрО ГШ ЗСУ

Стрілець

від 52000 до 120000 грн

Вся Україна

219 ОБ 125 ОБр ТРО СВ ЗСУ

Водій кат. В, С1 С, D1 D, E

від 50000 до 120000 грн

Дніпро

Індустіральний РТЦК та СП (Дніпро)

--- ---