ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Курсанти Інституту ВМС здобули «срібло» в регаті «Кубок Чорного моря-2019»

Спорт
2 Вересня 2019, 17:04
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

В Одесі пройшла 12-та регата крейсерських яхт «Кубок Чорного моря-2019». У змаганнях узяли участь 27 яхт і 151 яхтсмен з Білгород-Дністровського, Чорноморська, Південного, Херсона, Одеси. Як молодих фахівців морської справи до змагань було запрошено і курсантів Інституту Військово-Морських Сил Національного університету «ОМА».

Курсанти Інституту у складі екіпажу яхти «Фортуна», продемонструвавши майстерність і надзвичайну волю до перемоги, здобули друге місце в своїй групі. За словами керівника флотського екіпажу начальника фізичної підготовки і спорту старшого лейтенанта Валентина Ворони, популяризація вітрильного спорту, підвищення майстерності яхтсменів і залучення молоді до занять вітрильним спортом — основні завдання крейсерської регати, і курсанти й надалі братимуть участь у перегонах.

Також за Кубок поборолися вихованці Військово-морського ліцею імені віцеадмірала Володимира Безкоровайного, які на яхті «Меркурій» посіли третє місце у своєму дивізіоні.

Кореспондент АрміяInform

Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення
Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення

Єврокомісія, МОУ, уряди Франції та Фінляндії уклали угоди щодо розширення промислових спроможностей у сфері технологій подвійного призначення та ОПК.

Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International
Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International

Тепер Україна разом із союзниками створюватиме спільні фонди, щоб видавати гранти найкращим defense-tech розробникам з усього світу.

Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті
Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті

Від початку доби агресор 57 разів атакував позиції Сил оборони, українські війська виснажують ворога вздовж усієї лінії бойового зіткнення та у ворожому тилу.

Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру
Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру

Окупанти завдали удару по Сумській громаді, унаслідок чого по медичну допомогу звернулось 18 людей.

ВАКАНСІЇ
Стрілець-санітар

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

23 ОМПБ 56 ОМПБр

Водій

від 20000 до 100000 грн

Тернопіль

Перший відділ Тернопільського РТЦК та СП

Керівник підрозділу цифрової трансформації командування ССО

Вся Україна

Структура цифрової трансформації Сил Оборони

Оператор засобів РЕБ в ЗСУ

від 20000 до 60000 грн

Бобровиця

1 відділ Ніжинського РТЦК та СП

Водій кат. B, C, СЕ, D, військовослужбовець

від 21500 до 51500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

Психолог

від 25000 до 30000 грн

Вся Україна

Військова частина 3061 НГУ