ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Золотому обстріляли школу

16 Серпня 2019
У Золотому обстріляли школу

Минулої доби спецкомісія ОБСЄ в Донецькій і Луганській областях зафіксувала зменшення кількості порушень режиму припинення вогню.

Про це йдеться у звіті спецкомісії ОБСЄ на основі інформації, що надійшла станом на 19:30 14 серпня 2019 року.

Так, згідно з даними, комісія констатувала зменшення кількості порушень режиму припинення вогню, зафіксувавши зменшення вибухів (38), порівняно з попереднім періодом (87 вибухів).

Згідно з повідомленням, спостерігачами Місії було зафіксовано пошкодження будівлі школи внаслідок вогню зі стрілецької зброї у Золотому-5 (Михайлівці). У Майорську були помічені спричинені стріляниною пошкодження кабінки на контрольному пункті в’їзду-виїзду.

«Понад половину порушень режиму припинення вогню зафіксовано в районах на південно-південний схід і на південь від населеного пункту Пищевик, на південь від н. п. Авдіївка та н. п. Ясинувата, а також у районах на північний схід від н. п. Первомайське», йдеться у повідомленні.

Також спостерігачі зафіксували озброєння, зокрема, реактивні системи залпового вогню, розміщені з порушенням ліній відведення у непідконтрольних урядові районах.

Обмеження доступу Місії тривали, зокрема, на блокпості біля непідконтрольного урядові Верхньоширокинського, а також у місці розміщення відведеного важкого озброєння у непідконтрольних урядові районах Донецької області.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки: ,
Новини світу та України, ООС