ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Катери українських ВМС отримають німецькі гідроакустичні станції

Новини Озброєння та техніка
Прочитаєте за: < 1 хв. 19 Серпня 2019, 13:33

У 2019 році для потреб ВМС ЗС України було закуплено дві гідроакустичні станції німецького виробництва Cerberus Mod 2.

Станції призначені для організації протидиверсійної боротьби – виявлення ворожих бойових плавців. Ця станція дозволяє виявляти водолаза з аквалангом замкнутого циклу в радіусі 700 метрів та в автоматичному режимі сповіщати оператора.

За словами заступника генерального директора – головного конструктора «Кузні на Рибальському» Сергія Білозубенка, дані гідроакустичні станції будуть встановлені на малих броньованих артилерійських катерах та десантно-штурмових катерах «Кентавр-ЛК».

Їх будуть використовувати під час стоянки катерів у межах протидиверсійних заходів та з можливістю використання катерів як протидиверсійних плавзасобів.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Реалії фронту без прикрас — нове відео з GoPro пілота «Америки»

Реалії фронту без прикрас — нове відео з GoPro пілота «Америки»

Оператор БПЛА Mavic з позивним «Америка» прикордонного підрозділу безпілотних авіаційних систем «Фенікс» продовжує фільмувати усе, що відбувається навколо нього.

Від початку доби загальна кількість бойових зіткнень становить 93 — Генштаб ЗСУ

Від початку доби загальна кількість бойових зіткнень становить 93 — Генштаб ЗСУ

В трійці лідерів по боєзіткненнях Покровський, Південно-Слобожанський та Костянтинівський напрямки.

22 кілометри за 7 годин — наземний дрон вивіз пораненого бійці

22 кілометри за 7 годин — наземний дрон вивіз пораненого бійці

Оператори 20-ї бригади безпілотних систем К-2 показали порятунок бійця очима камери наземного роботизованого комплексу.

Полонені та щасливі — вийшло ціле шоу з росіянами, що здалися на Покровському напрямку

Полонені та щасливі — вийшло ціле шоу з росіянами, що здалися на Покровському напрямку

Бійці 4-ї бригади оперативного призначення імені Героя України сержанта Сергія Михальчука «Рубіж» Нацгвардії підготували незабутній контент з російськими штурмовиками, яким пощастилося потрапити в український полон.

«Очікуємо, що до Нового року противник спробує посилити наступ» — командир 7-го корпусу про ситуацію навколо Покровська

«Очікуємо, що до Нового року противник спробує посилити наступ» — командир 7-го корпусу про ситуацію навколо Покровська

Майже місяць тому ворог перейшов від тактики інфільтрації в Покровськ до механізованих штурмів міста, а наразі застосовує безперервні піхотні атаки.

Піхота зупинила, дрони добили — зразкове відбиття ворожого штурму на Лиманському напрямку

Піхота зупинила, дрони добили — зразкове відбиття ворожого штурму на Лиманському напрямку

Бійці 66-ї механізованої бригади імені князя Мстислава Хороброго завдяки чіткій взаємодії дронів та піхоти відбили ворожий накат.

ВАКАНСІЇ

Кухар

від 25000 до 45000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Дешифрувальник БпЛА

від 21000 до 121000 грн

Дубно

130орб

Стрілець-санітар, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Стрілець-зенітник, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Інженер техобслуговування БПЛА

від 20000 до 190000 грн

Чугуїв

4-й штурмовий батальйон - 92 окремої штурмової бригади

Старший навідник

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

--- ---