ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Футбольний турнір у пам’ять про полеглих під Іловайськом захисників

25 Серпня 2019, 18:42
Футбольний турнір у пам’ять про полеглих під Іловайськом захисників

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих 29 серпня 2014 року під час важких та кровопролитних боїв із регулярними частинами РФ у районі Іловайська подолян учасники футбольного турніру, який пройшов у Старокостянтинові. Це Євген Андріюк з Деражні, боєць 8-го полку спецпризначення, Олександр Співачук із обласного центру, батальйон «Миротворець», Андрій Журавленко з Кам’янець-Подільського та Олександр Романенко зі Старої Синяви, з батальйону «Донбас».

У турнірі взяли участь команди «Олімп» Деражня, ФК «Спецназ» м. Хмельницький та дві місцеві − ФК «Авіатор» і ФК «Цукровик» .

Кожна гра команд була напруженою та видовищною. Гравці демонстрували пристойний рівень гри,  вболівальники отримали позитивні емоції від переглянутого.

А у фіналі зустрілись гості – команди з Хмельницького і Деражні. Саме в команді «Олімп» у свій час грав на провідних ролях Євген Андріюк, військовослужбовець 8-го полку спеціального призначення. Брав участь у турнірі його тренер і дядько Олег Біляк. «Я вдячний організаторам турніру перш за все за пам’ять про полеглих захисників України»,− зазначив він.

А святкувала перемогу в турнірі, що вже стане традиційним, команда «Олімп», якій і був вручений  кубок.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини, Спорт