ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Більше десяти нових та модернізованих РЛС отримають Повітряні Сили до кінця цього року

Новини Озброєння та техніка
Прочитаєте за: 2 хв. 2 Серпня 2019, 14:53

Про це заявив Командувач Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-полковник Сергій Дроздов під час брифінгу з нагоди Дня Повітряних Сил ЗС України.

Він зазначив, що за короткий період Повітряним Силам вдалося суттєво покращити рівень справності озброєння. Зокрема протягом попереднього та нинішнього років РТВ отримали понад два десятки зразків нової та модернізованої радіоелектронної техніки. Серед них: 80К60 «Пелікан», 36Д6, П-18 «Малахіт» та деякі інші. Також триває активна робота щодо повернення до бойового складу зенітних ракетних військ комплексів, які перебувають на зберіганні.

Торік модернізовано ЗРК малої дальності С-125М1 та середньої дії С-300В1. Ці комплекси були перевірені під час проведення контрольних льотних випробувань ЗКР на полігоні «Ягорлик». Також там випробували ракети до ЗРК «Куб», «Тор» та модернізовану бойову машину ЗРК «Оса-АКМ». Регулярно проводиться комплекс заходів для підтримання боєздатності комплексів

С-300ПС/ПТ та «Бук-М1», що є на озброєнні Повітряних Сил.

– Усе це дає нам змогу посилити систему протиповітряної оборони країни, – зазначив генерал-полковник Сергій Дроздов. – Нині ми стоїмо на новому етапі, новому рівні розширення системи ППО країни із залученням до цього Сухопутних військ, Військово-Морських Сил, Десантно-штурмових військ, а також баз арсеналів та складів, на яких зберігається озброєння. І це все у загальному комплексі виконуватиме завдання з протиповітряної оборони держави, а в разі потреби і для відсічі повітряного нападу противника.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Президент: російські ракети й «Шахеди» є доказами, що росії потрібні зовсім не угоди
Президент: російські ракети й «Шахеди» є доказами, що росії потрібні зовсім не угоди

Президент Володимир Зеленський обговорив з Міністром оборони Михайлом Федоровим та командувачем Повітряних Сил ЗСУ генерал-лейтенантом Анатолієм Кривоножком захист об’єктів енергетики та потреби України.

Володимир Зеленський і Марк Рютте обговорили потреби України для зміцнення ППО
Володимир Зеленський і Марк Рютте обговорили потреби України для зміцнення ППО

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Генеральним секретарем НАТО Марком Рютте та поінформував його про обстріли рф та потреби України для захисту і зміцнення ППО.

Павло Паліса обговорив із представниками посольств країн-партнерів посилення Повітряних Сил ЗСУ
Павло Паліса обговорив із представниками посольств країн-партнерів посилення Повітряних Сил ЗСУ

Заступник керівника Офісу Президента Павло Паліса поспілкувався із представниками посольств США, Франції, Великої Британії, Нідерландів, Італії та Німеччини про те, що зараз відбувається на фронті, а також про постійні удари рф по енергетиці та потребу посилювати Повітряні Сили ЗСУ.

Президент відзначив державними нагородами військовослужбовців УДО
Президент відзначив державними нагородами військовослужбовців УДО

Президент України Володимир Зеленський привітав військовослужбовців Управління державної охорони з професійним святом і відзначив їх державними нагородами.

«Людське життя важливіше, ніж кусок заліза»: як бійці ціною дрона врятували пораненого
«Людське життя важливіше, ніж кусок заліза»: як бійці ціною дрона врятували пораненого

У контексті сучасної війни на сході України безпілотні технології відіграють дедалі важливішу роль не лише в розвідці та ураженні цілей, а й у логістиці та евакуації поранених.

Військова співпраця та розвиток програми PURL: Президент зустрівся з главою МЗС Албанії
Військова співпраця та розвиток програми PURL: Президент зустрівся з главою МЗС Албанії

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із міністеркою з питань Європи та закордонних справ Албанії Елісою Спіропалі та обговорив з нею посилення санкцій проти росії, оборонну співпрацю та спільне виробництво.

ВАКАНСІЇ
Стрілець, Військова частина А7290

Лозова

Військова частина А7290

Водій інженерно-саперного відділення

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Оператор БпЛА, FPV

від 20000 до 20000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

Майстер БПЛА в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

Командир танка, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

--- ---