ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На Миколаївщині оздоровлено більше 1000 дітей та майже 800 учасників АТО/ООС

Соціальний захист
Прочитаєте за: < 1 хв. 21 Серпня 2019, 11:12

У рамках літньої оздоровчої кампанії на Миколаївщині оздоровлено близько 1100 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, 132 з яких – діти учасників АТО/ООС.
Крім того, послуги з відпочинку та оздоровлення на загальну суму понад 2,8 млн грн отримали майже 800 учасників АТО/ООС та членів їхніх сімей.
Загалом за рахунок коштів обласного бюджету на виконання заходів Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на період до 2020 року, в частині оздоровлення та відпочинку учасників антитерористичної операції на Сході України та членів їхніх сімей, на 2019 рік передбачено 3,5 млн грн.
Оздоровча кампанія триває, і до кінця року планується оздоровити ще 70 учасників АТО/ООС та членів їхніх сімей.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Накосили просто тьма-тьмуща»: вогняний кінь українського війська БТР-4Е «Буцефал» вривається у Новий рік

«Накосили просто тьма-тьмуща»: вогняний кінь українського війська БТР-4Е «Буцефал» вривається у Новий рік

Наприкінці минулого 2025 року екіпаж українського бронетранспортера БТР-4Е зі складу 92-ї окремої штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка винищив десант російської піхоти на Дніпропетровщині.

АрміяInform вітає з Новим роком!

АрміяInform вітає з Новим роком!

АрміяInform щиро вітає всіх українок і українців з прийдешнім Новим роком!

«Цифровізація не могла не торкнутися військово-лікарської експертизи» — Дмитро Мірошниченко

«Цифровізація не могла не торкнутися військово-лікарської експертизи» — Дмитро Мірошниченко

Висновки ВЛК автоматично передаються до реєстру військовозобов'язаних «Оберіг», інформація про передатність або непередатність і дату проходження ВЛК відображаються у застосунку Резерв+.

Румунія надасть 50 млн євро на ініціативу з купівлі зброї для України

Румунія надасть 50 млн євро на ініціативу з купівлі зброї для України

Уряд Румунії схвалив рішення приєднатися до механізму PURL (Перелік пріоритетних потреб України), який забезпечує закупівлю зброї у США для України.

Генштаб ЗСУ: уражено НПЗ у Туапсе, нафтобазу та низку інших цілей російських окупантів

Генштаб ЗСУ: уражено НПЗ у Туапсе, нафтобазу та низку інших цілей російських окупантів

У рамках зниження воєнно-економічного потенціалу російського агресора у ніч на 31 грудня підрозділи Сил оборони України уразили Туапсинський нафтопереробний завод  у Краснодарському краї рф.

Володимир Зеленський: Цей рік став можливим завдяки нашим захисникам

Володимир Зеленський: Цей рік став можливим завдяки нашим захисникам

Президент України Володимир Зеленський привітав українців з прийдешнім Новим роком.

ВАКАНСІЇ
Оператор відділення наземних роботизованих комплексів

від 25000 до 65000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Штурмовик

від 20100 до 120000 грн

Вся Україна

77 ОАеМБр ДШВ ЗС України

Водій-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Суми

Косівський РТЦК та СП

Військовослужбовець ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Запоріжжя

Старобільський РТЦК та СП

Медик-інструктор (ЗСУ)

від 20000 до 50000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

офіцер запасу ЗСУ

від 23000 до 130000 грн

Одеса, Одеська область

--- ---