ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Мешканці Мар’їнки можуть бути спокійні, поки ми їх обороняємо

Новини ООС
Прочитаєте за: < 1 хв. 18 Серпня 2019, 11:07

На під’їзді до позицій нас зустрічають усміхнені військовослужбовці та просять відігнати авто у схованку, адже  працюють ворожі снайпери.
До оголошеного «перемир’я», розповідають військові «королівської бригади», ворог гатив ледь не щодня. Але наші армійці напоготові і не втрачають пильності. Боєць із позивним «Рахман» розповідає про «перемир’я» та говорить, що противник провокує їх, відкриваючи вогонь зі стрілецької зброї.
– Провокують нас, щоб ми порушили Мінські домовленості. Ми намагаємось не відповідати їм, а уважно спостерігаємо за їхніми діями. За нашими спостереженнями, там де перебуває ворог, неподалік є колишні заводи. До війни вони працювали. Наразі ворог користується ситуацією, вирізають та вивозять залізо. Куди саме вони його везуть, ми не знаємо, – розповідає командир підрозділу «Рахман».
У кожного бійця є власна мотивація лишатись тут. Ігор «Рахман» на війні з 2014 року. Говорить, що не міг по-іншому на той час.
– На нашу землю прийшов ворог. Всі чудово розуміли, що ми маємо захищати свій дім, – додає Ігор.
Армійці говорять, що для ворожих снайперів та диверсійно-розвідувальних груп перемир’я немає, тому постійно спостерігають за окупантами.

Читайте нас в Telegram
«Дякую нашим воїнам за влучність» — Президент про удари по нафтовій інфраструктурі рф

Президент України Володимир Зеленський подякував українським оборонцям за влучні удари по нафтовій інфраструктурі росії.

«Князь Вєщій Олєг» приземлився: пілоти Signum знищили 9 розвідувальних дронів рф
«Князь Вєщій Олєг» приземлився: пілоти Signum знищили 9 розвідувальних дронів рф

Батальйон безпілотних систем Signum знищили дев’ять російських розвідувальних дронів.

Ставили на коліна та полювали на цивільних — встановлено нові факти воєнних злочинів росіян у Бучі
Ставили на коліна та полювали на цивільних — встановлено нові факти воєнних злочинів росіян у Бучі

Українські правоохоронні органи повідомили про підозри ще двом російським військовим, які вчиняли воєнні злочини під час окупації Бучі Київської області.

Від пікапів до багі: у МОУ спрощують закупівлю певних видів транспорту для ЗСУ
Від пікапів до багі: у МОУ спрощують закупівлю певних видів транспорту для ЗСУ

Агенція оборонних закупівель ДОТ отримала статус Централізованої закупівельної організації. Це пришвидшить постачання пікапів та іншого транспорту для ЗСУ.

Пропонував прикордоннику хабар за виїзд до Європи: на Закарпатті затримали чоловіка
Пропонував прикордоннику хабар за виїзд до Європи: на Закарпатті затримали чоловіка

На Закарпатті затримали чоловіка за спробу підкупу прикордонника задля виїзду до Європи.

У ЗСУ запровадили нову відзнаку для фахівців радіоелектронної боротьби
У ЗСУ запровадили нову відзнаку для фахівців радіоелектронної боротьби

Фахівців ЗСУ, які ефективно протидіють ворожим дронам і ракетам за допомогою засобів радіоелектронної боротьби, відзначатимуть новою почесною нагородою.

ВАКАНСІЇ
Кухар 155 окремий батальйон територіальної оборони

від 21000 до 52000 грн

Степанівка, Сумська область

Оператор засобів РЕР

від 20000 до 25000 грн

Київ

Військова частина А4682

Фельдшер (військовий)

від 21000 до 24000 грн

Мукачево

Мукачівський прикордонний загін

Навідник-оператор

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Майстер виробничого відділення

від 20000 до 21000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

Зв’язківець, військовослужбовець

від 20000 до 100000 грн

Дніпро

Інженерний батальйон Сил ТрО ОК Схід (в/ч А4806)

--- ---