ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Найболючіша проблема Української військово-медичної академії — відсутність власної клінічної бази

17 Липня 2019
Найболючіша проблема Української військово-медичної академії — відсутність власної клінічної бази

Про це заявив під час брифінгу в інформагентстві «АрміяInform» начальник Головного військово-медичного управління ЗС України генерал-майор медичної служби Ігор Хоменко. Слухачі академії набувають практичних навичок у Національному військово-медичному клінічному центрі (НВМКЦ), лікарнях і поліклініках столиці.

— Годі й говорити, що власна клінічна база значно б підвищила рівень підготовки наших випускників, — зазначив Ігор Петрович. — У нас є напрацювання щодо об’єднання НВМКЦ з академією у військово-медичний університет. Але на заваді стоять чимало законодавчих актів. Над усуненням різних бюрократичних перешкод ми працюємо.

На сьогодні в Українській військово-медичній академії впроваджуються навчальні програми, які давно апробовані в аналогічних навчальних закладах армій країн-членів НАТО. В планах медичного керівництва передати в підпорядкування академії й 205-й навчальний центр тактичної медицини. Тож для слухачів одразу з’явиться база для проведення тактичних занять. В академії є багато викладачів, які пройшли відповідну підготовку за кордоном і готові навчати не лише слухачів, а й майбутніх тактичних медиків.

За словами Ігоря Хоменка, план реконструкції 205-го навчального центру вже підписаний начальником Генерального штабу ЗС України.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Військова медицина, Новини, Освіта та наука