ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Кубок Героїв спецпризначення їде до Очакова

28 Липня 2019
Кубок Героїв спецпризначення їде до Очакова

У Вінниці завершився футбольний турнір на Кубок Героїв спецпризначення.

Переможцем турніру стала збірна морського центру спецпризначення Сил спеціальних операцій, а «срібло» – у команди 3-го полку імені князя Святослава Хороброго з Кропивницького.

Командувач Сил спеціальних операцій генерал-лейтенант Ігор Луньов подякував ідейному натхненнику та організатору турніру голові Громадської спілки «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» Анатолію Слівінському. Саме Анатолій Михайлович ще п’ять років тому організував ці змагання з метою психологічної реабілітації бійців АТО. Нині – це вже справжні спортивні баталії із призами, кубками та найкращими командами.

– Дуже важливо, що турнір проходить напередодні Дня Сил спеціальних операцій та став своєрідним єднальним заходом всіх бойових частин ССО, – наголосив генерал-лейтенант Ігор Луньов.

Слід додати, що цього року турнір став міжнародним. Зокрема, у товариському матчі зіграли національна збірна України з футболу «Ветеран» та збірна Сил спеціальних операцій країн-членів НАТО (Великої Британії, Канади, США, Литви). Посол Канади в Україні Роман Ващук зауважив, що сподівається на подальший розвиток співпраці між українцями та представниками країн-членів НАТО в подібних спортивних заходах.

Родзинка спортивного свята – авіашоу та демонстрації бойового завдання. Із висоти 1500 метрів з літака на різнокольорових парашутах типу «крило» десантувалися спецпризначенці. Згодом із Мі-8, який з’явився над стадіоном, бійці ССО у повному екіпіруванні розпочали виконання «бойового завдання». Також всі охочі ознайомилися з озброєнням бійців спецпризначення: снайперськими гвинтівками та автоматичними гранатометами.

 

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини, Спорт