ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

20 нових вантажівок поповнили автопарк десантників

Новини Озброєння та військова техніка
Прочитаєте за: < 1 хв. 23 Липня 2019, 17:51

Автопарк 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ поповнився новими повнопривідними бортовими вантажівками підвищеної прохідності «Богдан-6317».

Про це повідомляє Defense Express з посиланням на пресслужбу бригади.

— А кому ж не приємно мати справу з новою і надійною технікою, — зазначив заступник командира бригади з озброєння підполковник Михайло Полатайко. — Ці нові автомобілі значно підсилять наші бойові спроможності. Стояти в боксах чи на стоянках новим машинам не доведеться. Адже бригада займається інтенсивною бойовою підготовкою та залучена до виконання бойових завдань у районі проведення операції Об’єднаних сил.

До речі, у липні поточного року Центральна автомобільна база ЗС України вже передала до військових частин майже сто таких вантажівок у рамках виконання державного оборонного замовлення.

Нагадаємо, що 11 липня 2019 року, з Центральної автобази передали до війська близько сотні нових потужних МАЗ (Богдан-6317)

Читайте нас в Telegram
Погодився вбити за будинок в окупованому Мелітополі: засуджено російського кілера з молотком

У Запоріжжі до 15 років ув’язнення засуджено агента рф, який намагався убити посадовця Мелітопольської міськради в обмін на будинок.

Розміновують, охороняють, винюхують: в системі Міноборони служить понад 500 собак
Розміновують, охороняють, винюхують: в системі Міноборони служить понад 500 собак

Вони виконують завдання від розмінування територій до полювання на контрабанду і є важливою складовою системи безпеки.

Самі у СЗЧ, але вивозили ухилянтів за кордон: на Закарпатті викрили групу переправників
Самі у СЗЧ, але вивозили ухилянтів за кордон: на Закарпатті викрили групу переправників

Двоє військовослужбовців, які перебували у статусі СЗЧ, брали по $10 тисяч за нелегальний виїзд до Європи.

Вбили семирічну дитину і ще вісьмох охтирчан: судитимуть шістьох російських офіцерів
Вбили семирічну дитину і ще вісьмох охтирчан: судитимуть шістьох російських офіцерів

Заочно судитимуть 6 офіцерів командного складу армії рф, які спланували обстріл міста Охтирка у 2022-му році.

«Той, хто вбиває військового — на фронті чи в тилу — діє проти України»: Міноборони з приводу трагедії у Львові
«Той, хто вбиває військового — на фронті чи в тилу — діє проти України»: Міноборони з приводу трагедії у Львові

Міністерство оборони України висловило свою позицію стосовно вбивства у Львові військовослужбовця ТЦК.

«Винесла тяжкопораненого з позицій за 12 км»: історія матері чотирьох дітей, яка служить
«Винесла тяжкопораненого з позицій за 12 км»: історія матері чотирьох дітей, яка служить

Наталія Сагадієва з позивним «Матушка» служить старшою бойовою медикинею 5-ї Слобожанської бригади «Скіф» Нацгвардії.

ВАКАНСІЇ
Стрілець, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

229 окремий батальйон 127 ОБр Сил ТрО

Розвідник

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Оператор БПЛА в ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

Навідник мінометного розрахунку

від 25000 до 125000 грн

Одеса

35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського

Командир машини, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Механік-водій, військовослужбовець

від 30000 до 120000 грн

Київ

20 окремий батальйон спеціального призначення

--- ---