Серед нових контрактників — молодий військовий, який нещодавно відслужив за умовами «Контракту 18‒24» і тепер уклав шестимісячний піхотно-штурмовий контракт. Про…
Війська рф активно використовують авіацію і дрони безпосередньо по прикордонню Сумщини.
Про це в ефірі Армія TV розповів полковник Іван Шевцов, начальник пресслужби 15 мобільного прикордонного загону «Сталевий кордон».
«Бригада продовжує вести активні бойові дії на кордоні з рф у межах Сумської й Чернігівської областей. Обстановка тут залишається досить напруженою. Попри так зване „перемир’я“, активно здійснюються обстріли Сумщини, ворог не полишає спроб заходити диверсійними групами», — повідомив Іван Шевцов.
За його словами, особливо в останні два дні ворог активно використовував КАБи. Понад 100 КАБів було випущено тільки 8 травня. Також противник активно використовує артилерію і безпілотні авіаційні системи, зокрема FPV-дрони на оптоволокні.
Водночас для спостереження і ведення розвідки ворог використовує дрон «Молнія».
«Але є дуже хороші можливості вражати ці дрони, в тому числі із використанням звичайної стрілецької зброї. Тільки протягом останніх шести днів бригаді вдалося збити дві такі „Молнії“», — зауважив пресофіцер.
Як повідомляла АрміяInform, на Сумському напрямку Сили оборони вистежили та знищили два укриття ворожих операторів БПЛА.
Пілоти 3-ї бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана «Спартан» Нацгвардії знайшли та знищили одразу 2 системи російської ППО.
Перші мотиваційні контракти у межах трансформації Сил оборони вже уклали у 72-й окремій механізованій бригаді імені Чорних Запорожців.
Воїни 426-го окремого полку безпілотних систем морської піхоти ЗСУ ведуть професійне полювання на військову техніку та логістику окупантів.
Серед нових контрактників — молодий військовий, який нещодавно відслужив за умовами «Контракту 18‒24» і тепер уклав шестимісячний піхотно-штурмовий контракт. Про…