ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

ОТУ «Харків»: Противник активно задіює тактичну авіацію

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 6 Жовтня 2024, 17:06
Речник ОТУ "Харків" полковник Віталій Саранцев

На Харківському напрямку протягом минулого тижня почастішали факти застосування росіянами тактичної авіації. Зокрема загарбники стали значно активніше, ніж у попередні періоди, застосовувати КАБи.

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів речник ОТУ «Харків» полковник ЗСУ Віталій Саранцев.

За його словами, ворожі підрозділи також активізували використання безпілотних літальних апаратів з метою завдати вогневого ураження підрозділам Сил оборони.

«Як і раніше, здається, у них є якісь «фантомні болі», окупанти намагаються атакувати в районі населеного пункту Вовчанськ. Зокрема, на лівому фланзі — це населений пункт Тихе, також намагається ворог атакувати в районі населеного пункту Стариця. І власне, і в самому місті так само. Він постійно проводить ротації, заміни особового складу, поповнює поточні втрати і продовжує намагатися атакувати», — сказав Віталій Саранцев.

Речник зазначив, що ворог вдається до різних бойових тактик. В основному це одиночні переміщення військових, їхнє накопичення в якійсь визначеній локації, і потім вже звідти росіяни ведуть наступальні дії.

«Як би там не відбувалося, в агресора все це не виходить. Ми жодної позиції за значений період в нашому напрямку не здали», — наголосив Віталій Саранцев.

Щодо активного застосування ворогом бронетехніки, то, за словами речника ОТУ «Харків», найзначущіший подібний факт минулого тижня мав місце в районі Вовчанська.

«Противник задіяв там досить велику кількість особового складу і досить велику кількість броньованої техніки, яка під прикриттям двох танків намагалася штурмувати позиції Сил оборони. Окупанти намагалися просунутися до Агрегатного заводу, але їх зустріли вогонь нашої артилерії, удари наших дронів. Там росіяни зазнали дуже значних втрат в особовому складі. І принаймні за час моєї ротації, це відбулося вперше, коли кількість загиблих ворожих бійців перевищила кількість поранених», — наголосив він.

Як повідомляла АрміяInform, на Сході тактика атакувальних дій ворога на сході лишається незмінною — окупанти постійно задіюють малі групи піхоти та, дещо рідше, стару радянську бронетехніку.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Фіктивні довідки, фальшива інвалідність, вивіз у багажнику — ліквідували чергові ухилянтські схеми
Фіктивні довідки, фальшива інвалідність, вивіз у багажнику — ліквідували чергові ухилянтські схеми

За суми від 12 до 18 тисяч доларів США ділки пропонували військовозобов’язаним уникнути призову через підроблені документи або допомагали втекти за кордон.

«Ми відігнали їхню артилерію якомога далі від фронту» — артилерист «Вулкан» про ситуацію на фронті
«Ми відігнали їхню артилерію якомога далі від фронту» — артилерист «Вулкан» про ситуацію на фронті

Командир самохідного артдивізіону 55-ї артбригади «Запорізька Січ» з позивним «Вулкан» розповів, що ворожі гармати працюють з максимальної дистанції.

Секретар РНБО обговорив підтримку України з міністром оборони Італії
Секретар РНБО обговорив підтримку України з міністром оборони Італії

Секретар РНБО Рустем Умєров провів зустріч з міністром оборони Італії Гвідо Крозетто.

«Моя сім’я для мене — це все»: у 19 років стала до лав війська і зараз нищить ворога дронами
«Моя сім’я для мене — це все»: у 19 років стала до лав війська і зараз нищить ворога дронами

Історія дронарки роти безпілотних ударних комплексів 4-го батальйону 128-ї гірсько-штурмової Закарпатської бригади з позивним «Сват».

Зачистка ТМ — штурмовики закинули протитанкові міни прямо у схованки росіян
Зачистка ТМ — штурмовики закинули протитанкові міни прямо у схованки росіян

Бійці штурмової групи «Морок» 225-го штурмового полку використали протитанкові міни ТМ проти окупантів, що ховалися під землею.

Залізничні квитки: в Україні запускають проєкт держзамовлення перевезень в економ-сегменті
Залізничні квитки: в Україні запускають проєкт держзамовлення перевезень в економ-сегменті

Уряд запускає проєкт державного замовлення пасажирських залізничних перевезень в економ-сегменті, щоб підтримати стабільну роботу пасажирських перевезень.

ВАКАНСІЇ
Стрілець-електрик

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Військовослужбовець, водій-заправник

від 20000 до 22000 грн

Київ

Військова частина А2788

Зв’язківець, військовослужбовець

від 25000 до 70000 грн

Харків

Військова частина 9951 ДПСУ

Інспектор прикордонної служби (військова служба)

до 20000 грн

Рівне

Державна прикордонна служба України

медбрат/медсестра 144 окремої піхотної бригади

від 20000 до 120000 грн

Чернігів, Чернігівська область

Стрілець роти охорони

від 20000 до 20000 грн

Житомир

199 навчальний центр ДШВ ЗСУ

--- ---