ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Зрадники з Херсонщини та Донеччини отримали по 15 років позбавлення волі

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 8 Квітня 2024, 13:46

Справи ще 6 перебіжчиків передані до суду і чекають свого розгляду.

Про це повідомило 8 квітня Державне бюро розслідувань.

Соснівський райсуд  м. Черкаси виніс обвинувальний вирок колишньому начальнику управління правоохоронного органу Херсонщини, який на початку повномасштабного вторгнення перейшов на бік країни-агресора та всіляко співпрацював з окупантами.

Також 15 років ув’язнення отримав за рішенням Личаківського райсуду Львова експравоохоронець з Макіївки на Донеччині.

Він у 2014 році добровільно вступив до лав незаконного збройного формування «народное ополчение Донбаса», яке брало участь у захопленні адміністративних будівель в Донецькій області.

Згодом у складі так званої народної міліції фігурант воював проти ЗСУ.

До суду скеровано обвинувачення щодо колишнього правоохоронця з Ізюмського району Харківської області. Після окупації селища Борова він влаштувався в місцеву окупаційну міліцію.

Зрадник схиляв своїх колег так само переходити на бік окупантів, патрулював вулиці, забезпечуючи військовослужбовцям рф безпечне перебування на окупованій території. Під час деокупації селища він втік до росії.

Також працівники ДБР заочно повідомили про підозри колишньому судді та експравоохоронцю з Луганської області, експравоохоронниці з Куп’янського району, двом колишнім правоохоронцям, які працюють на окупантів у захопленому Генічеську.

Екссуддя апеляційного суду Луганської області з 2014 року сприяв створенню та роботі судової системи псевдореспубліки «лнр».

Згодом, на підставі указу президента рф, підозрюваний був призначений на посаду «судді верховного суду лнр».

Експрацівниця правоохоронного органу в Куп’янському районі після захоплення регіону росіянами агітувала місцевих мешканців отримувати російські паспорти.

Зрадниця влаштувалась до окупаційної міліції, де спочатку працювала на посаді інспектора так званої міграційної служби, а згодом дослужилася до заступника начальника відділу.

Двоє колишніх правоохоронців з Генічеська пішли працювати на окупантів після захоплення міста у 2022 році.

Один добровільно став слідчим у незаконному правоохоронному органі, інший обійняв посаду заступника «начальника відділу — начальника поліції».

У колабораціонізмі та дезертирстві підозрюється експравоохоронець зі Старобільського району Луганщини, який пропагує «русскій мір» на тимчасово окупованій території серед українських дітей.

З початком широкомасштабного вторгнення рф правоохоронець втік з місця несення служби в селищі Біловодськ. Він отримав в окупантів посаду в «службі дорожньої автоінспекції народної міліції лнр».

Як повідомляла АрміяInform, у Харкові затримали інженерів-зрадників, які допомагали підключити Запорізьку АЕС до «росатома».

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
«Родини, які не мають до кого звернутися, потребують цих центрів»: зниклі безвісти військові з розформованих частин потребують окремої уваги
«Родини, які не мають до кого звернутися, потребують цих центрів»: зниклі безвісти військові з розформованих частин потребують окремої уваги

Сім’ї зниклих безвісти військовослужбовців, які належать до розформованих частин, гостро потребують створення спеціалізованого підрозділу соціального супроводу.

Військова історія в почесних найменуваннях: 53-тя окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха
Військова історія в почесних найменуваннях: 53-тя окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Почесні найменування пов’язують сучасні військові підрозділи з видатними діячами, місцевостями чи подіями української історії.

Уражено район зосередження ОТРК «іскандер» у Криму та інші цілі ворога
Уражено район зосередження ОТРК «іскандер» у Криму та інші цілі ворога

Підрозділи Сил оборони України 5-го та у ніч на 6-е березня завдали серії уражень по військових об’єктах противника.

Грабував та імітував розстріли: на Сумщині засуджено «гауляйтора» Боромлі
Грабував та імітував розстріли: на Сумщині засуджено «гауляйтора» Боромлі

До 10 років ув’язнення заочно засуджено самопроголошеного коменданта, який грабував та знущався з місцевих жителів під час окупації Сумщини.

Уражено склади на окупованих територіях та пункт управління БПЛА на російській території
Уражено склади на окупованих територіях та пункт управління БПЛА на російській території

Підрозділи Сил оборони України 4-го та у ніч на 5-е березня завдали ураження низці важливих об’єктів противника.

З частини до Європи: на Львівщині затримали ділків, які пропонували військовим олінклюзив
З частини до Європи: на Львівщині затримали ділків, які пропонували військовим олінклюзив

У Львівській області викрили двох осіб, які організували втечу військовослужбовця для виїзду за кордон.

ВАКАНСІЇ
Радіотелефоніст мінометної батареї, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

23 ОМПБ 56 ОМПБр

Стрілець(снайпер, номер обслуги, помічник гранатометника)

від 22000 до 120000 грн

Луцьк, Волинська область

Старший стрілець – оператор

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Начальник станції метеорологічної групи

від 24000 до 27000 грн

Умань

Військова частина А2614

Інспектор прикордонної служби (військова служба)

до 20000 грн

Рівне

Державна прикордонна служба України

радіотелефоніст 144 окремої піхотної бригади

від 20000 до 120000 грн

Чернігів, Чернігівська область

--- ---