ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

ООН ухвалила резолюцію про права людини в Україні внаслідок російської агресії

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 5 Квітня 2023, 10:38
Ілюстративне фото

Рада Організації об’єднаних націй з прав людини ухвалила резолюцію про «Ситуацію з правами людини в Україні внаслідок російської агресії».

Про це повідомила пресслужба зовнішньополітичного відомства України.

Резолюція дозволить продовжити повноваження Незалежної міжнародної комісії ООН розслідувати усі порушення міжнародного права у контексті збройної агресії росії проти України.

Важливим елементом резолюції є підтвердження необхідності забезпечення відповідальності за порушення прав людини, міжнародного гуманітарного права та найбільш серйозні міжнародні злочини, відтак, Україна разом з партнерами продовжить роботу із створення спеціального трибуналу для притягнення російського керівництва за злочин агресії.

У зв’язку з вивченням комісією фактів незаконного насильницького переміщення та депортації цивільних осіб, зокрема дітей, з окупованих територій України на територію рф, у резолюції міститься заклик до росії припинити такі дії та допустити відповідні міжнародні правозахисні та гуманітарні механізми до цих осіб.

«Рада ООН з прав людини також звертається до рф з вимогою надати представникам міжнародних механізмів негайний доступ до всіх військовополонених, насильно утримуваних та депортованих осіб», — йдеться у повідомленні МЗС України.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Генерал Зима» — за три місяці «вимерзли» 54 системи російської ППО  
«Генерал Зима» — за три місяці «вимерзли» 54 системи російської ППО  

За грудень, січень та лютий бійцями Сил безпілотних систем було уражено 54 одиниці ЗРК та РЛС ворога.

Дрон підкрався непомітно: двоє російських штурмовиків пропустили удар з тилу
Дрон підкрався непомітно: двоє російських штурмовиків пропустили удар з тилу

Пілоти 425-го штурмового полку «Скеля» знищили значну кількість ворожої піхоти, що прямувала до наших позицій.

Україна може допомогти із захистом життя — Президент щодо ситуації на Близькому Сході
Україна може допомогти із захистом життя — Президент щодо ситуації на Близькому Сході

Володимир Зеленський провів нараду про виклики для України та партнерів, а також про наші можливості допомогти захисту життя і стабілізації світового ринку.

«Тут часто доводиться приймати рішення за долі секунди»: хірург Максим про фронтову медицину
«Тут часто доводиться приймати рішення за долі секунди»: хірург Максим про фронтову медицину

Хірург з семирічним досвідом Максим рятує життя захисників у 2-му медичному батальйоні.

Спортсмени ЗСУ — срібні призери чемпіонату Європи зі стрільби кульової
Спортсмени ЗСУ — срібні призери чемпіонату Європи зі стрільби кульової

В останній день чемпіонату Європи зі стрільби кульової спортсмени Центрального спортивного клубу ЗСУ здобули срібну медаль континентальної першості.

«Один із небезпечних факторів — це звикання до небезпеки»: історія артилериста з позивним «Гудвін»
«Один із небезпечних факторів — це звикання до небезпеки»: історія артилериста з позивним «Гудвін»

Його бойовий шлях розпочався навесні 2022 року зі знищення ворожої авіації як стрільця-зенітника, а вже сьогодні, він продовжує боротьбу в артрозвідці.

ВАКАНСІЇ
Бойовий медик взводу

від 21000 до 121000 грн

Краматорськ

81 ОАеМБр

Гранатометник

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

233 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО

Кухар, молодший інспектор прикордонної служби

до 51000 грн

Запоріжжя

8 прикордонний загін

Офіцер групи запобігання та профілактики

від 30000 до 60000 грн

Запоріжжя, Запорізька область

Опеpатоp-топогеодезист, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Полтава та Область/Без досвіду

від 20100 до 120000 грн

Полтава, Полтавська область

--- ---