Міжнародну делегацію на чолі з координаторкою з питань охорони громадського здоров’я МКЧХ Аною Лусією Буено та керівником проєкту з фізичної реабілітації та інклюзії Суджитом Пандою зустрічав…
Служба безпеки викрила ще одного агента фсб у ході спецоперації на Одещині, який збирав інформацію про розміщення підрозділів Сил оборони та об’єктів критичної інфраструктури на території регіону.
Про це повідомляє Служба безпеки України.
«Насамперед він намагався виявити бойові позиції української системи протиповітряної оборони. Крім того, агента цікавили точні локації місцевих об’єктів енергетики.
Зібрані відомості він зберігав на флешці, яку планував передати представнику російської спецслужби», — йдеться у повідомленні.
За виконання ворожих завдань він розраховував отримувати від ворога до 70 тис. грн на місяць.
У разі отримання розвідданих, загарбники планували використати їх для підготовки і проведення серії ракетних ударів по українських об’єктах.
Утім, співробітники СБУ завадили цим план – своєчасно викрили зловмисника, задокументували його злочинні дії і затримали.
За даними слідства, зрадником виявився місцевий житель, якого після початку широкомасштабного вторгнення завербувала фсб.
У поле зору окупантів він потрапив через свої прокремлівські погляди, які неодноразово висловлював серед навколишніх.
«Для збору розвідувальної інформації він виїжджав до різних районів Одеси та передмістя обласного центру, де здійснював фото- та відеофіксацію об’єктів. На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили фігуранту про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану)», — зазначили у СБУ.
Суд обрав міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
@armyinformcomua
Найбільше боїв припало на Гуляйпільський (9) та Костянтинівський (8) напрямки.
Війна дронів на фронті є одночасно війною логістики. Наразі головними завданнями українських захисників є знищити постачання противника і зберегти власне.
У Донецькій області бійці 414-ї бригади «Птахи Мадяра» виявили та уразили зенітний ракетний комплекс «Тор-М2» противника.
У 2014 році через окупацію Донецька Геннадій «Макларен» переїхав із сім’єю до столиці, але роками картав себе за те, що не залишився битися за свою землю.
Вибиваючи засоби протиповітряної оборони та радіолокаційні станції противника, пілоти-дронарі полку Luftwaffe розчищають небо для українських льотчиків.
Обговорення створення Регіонального центру соціального супроводу з представницями родин зниклих безвісти військовослужбовців відбулося в Міністерстві оборони.
Парашутист, укладальник парашутів, військовослужбовець
від 25000 до 125000 грн
Київ, Київська область
Санітарний інструктор
від 23000 до 120000 грн
Вся Україна
43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила
Військовослужбовець за контрактом
від 20100 до 100000 грн
Жовті Води
4 відділ Кам'янського РТЦК та СП
Міжнародну делегацію на чолі з координаторкою з питань охорони громадського здоров’я МКЧХ Аною Лусією Буено та керівником проєкту з фізичної реабілітації та інклюзії Суджитом Пандою зустрічав…