#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

20 медалей з плавання виборола збірна України на Warrior Games

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 27 Серпня 2022, 12:29

У сьомий змагальний день, 26 серпня, на міжнародних спортивних змаганнях Warrior Games українська збірна завоювала 20 медалей з плавання.

Про це повідомляє Міністерство у справах ветеранів України.

Загалом збірна України виборола вже 77 медалей.

Андрій Бадарак здобув 2 місце на дистанції 50 м вільним стилем, став золотим призером на дистанціях 50 м на спині та 50 м брасом.

Олексій Бобчинець зайняв 3 місце на дистанції 50 м вільним стилем, 2 місце на 100 м вільним стилем та 2 місце на 50 м брасом.

Іван Герецун здобув 3 місце в естафеті 4х50 м.

Олександр Дударєв виборов 3 місце на дистанції 50 м вільним стилем, 3 місце  50 м на спині, 2 місце 100 м вільним стилем та 3 місце в естафеті 4х50 м.

Юрій Зекун зайняв 3 місце в естафеті 4х50 м.

Юлія Паєвська зайняла 1 місце на дистанції 50 м вільним стилем та 2 місце на дистанції 100 м вільним стилем.

Василь Стуженко став абсолютним переможцем на дистанціях 50 м вільним стилем, 50 м на спині та 100 м вільним стилем.

Богдан Оксентюк став золотим призером на дистанціях 50 м вільним стилем та 100 м вільним стилем, а також бронзовим призером в естафеті 4х50 м. При цьому Богдан на дистанціях 50 м та 100 м побив попередні рекорди з плавання на Іграх Воїнів.

Читайте нас у Facebook
Сили ППО на півдні знищили п’ять розвідувальних БПЛА ворога

За минулу добу, 11 травня, на півдні протиповітряною обороною України знищено п’ять російських БПЛА.

Знайти своє місце в небі: ВМС США націлилися на електричний літак короткого зльоту та посадки

Американська компанія Electra оголосила про партнерство з ВМС США щодо розробки електричного літака короткого зльоту та посадки eSTOL.