ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Маріупольський загін Морської охорони – 27 років славетних традицій

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 1 Серпня 2021, 13:33

У Маріупольському загоні Морської охорони відбулися урочистості з нагоди 27-ї річниці створення військової частини. Про це повідомляє пресслужба ООС.

Більшу частину своєї історії частина базувалася в Криму. У лютому 2014року, після окупації українського півострова Російською Федерацією, загін було передислоковано у порти Бердянська та Маріуполя, де моряки-прикордонники у найкоротший термін розгорнули несення служби з нових пунктів базування.

Сьогодні прикордонники Маріупольського загону морської охорони, виходячи на службу з охорони державного кордону стикаються і з зухвалими провокаціями російських кораблів, і з аварійними ситуаціями на рибальських суднах, і з багатьма іншими небезпеками й загрозами. Доводилось їм і потрапляти під ворожі обстріли і підірватися на вибуховому пристрої, скинутому в море…

З болем і сумом всі присутні вшанували пам’ять загиблих побратимів хвилиною мовчання.

– Їх покладені за Україну життя – це вічне нагадування нам про цінність миру, який ми виборюємо, про незалежність і волю, яку ми боронимо, про недоторканість кордонів, які охороняємо», – підкреслив командир загону Микола Левицький. – І кожен з нас має бути міцним і сильним, стійким й непохитним, відповідальним і самовідданим, щоденно виконуючи свій священний обов’язок, захищаючи Батьківщину.

З урочистою подією моряків-прикордонників привітали представники командування Регіонального управління Морської охорони, командування ОТУ «Схід», Маріупольської міської ради та Маріупольського морського порту, а також ветерани, родини та друзі.

За сумлінне виконання обов’язків відзнаками Командувача об’єднаних сил, грамотами, подяками та цінними подарунками нагороджено 34 військовослужбовців загону.

В рамках урочистих заходів гості та рідні морських прикордонників отримали унікальну нагоду побачити на виході в море, як саме служать охоронці морських кордонів, коли по кілька днів поспіль перебувають в морі, далеко від родин, друзів і близьких.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Одна людина постраждала внаслідок російського удару КАБами по Сумах

Одна людина постраждала внаслідок російського удару КАБами по Сумах

Чоловік 56-ти років був поранений, коли вранці 17 жовтня ворог завдав ударів керованими авіабомбами по місту Суми.

Повітряні Сили ЗСУ: противник вночі атакував 70 БПЛА різних типів

Повітряні Сили ЗСУ: противник вночі атакував 70 БПЛА різних типів

У ніч на 17 жовтня (з 20:00 16 жовтня) противник атакував 70 ударними БПЛА типу Shahed, Гербера і безпілотниками інших типів.

Грошей меншає, примусу більшає: у російських регіонах знижують та скасовують виплати новобранцям

Грошей меншає, примусу більшає: у російських регіонах знижують та скасовують виплати новобранцям

У російських регіонах знижують або скасовують виплати новобранцям російської армії. Тенденція свідчить про вичерпання ресурсів регіональних бюджетів на фоні війни та зростання видатків.

В Україні хвилина мовчання

В Україні хвилина мовчання

Згідно з указом Президента України Володимира Зеленського № 143/2022, хвилина мовчання проводиться щодня о 9:00, її оголошують у всіх засобах масової інформації.

Володимир Зеленський обговорив з виробниками системи Patriot  посилення української ППО

Володимир Зеленський обговорив з виробниками системи Patriot посилення української ППО

Президент Володимир Зеленський зустрівся у Вашингтоні з представниками оборонної компанії Raytheon, яка, зокрема, виробляє системи Patriot.

Понад 2000 окупантів потрапили в полон з початку року — Олександр Сирський

Понад 2000 окупантів потрапили в полон з початку року — Олександр Сирський

Ворожі втрати за минулий місяць склали майже 29 тисяч військовослужбовців та понад тисячу одиниць різної техніки.

ВАКАНСІЇ

Військовослужбовець, фельдшер

від 22000 до 23000 грн

Київ, Київська область

Військовий капелан

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

Водій в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

Водій, військовослужбовець

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328

Механік-оператор вузла спеціального зв’язку. РЕБ. Війська РЕБ.

від 19000 до 120000 грн

Коломия, Івано-Франківська область

Водій | Військова частина А0528

від 22000 до 120000 грн

Одеса, Одеська область

--- ---