Беручи участь у походах під час важких боїв проти переважаючих сил російської червоної армії, він забезпечував поповнення українського війська особовим складом….
До Харківського військового інституту танкових військ прибули офіцери запасу з числа випускників воєнних кафедр цивільних вишів, яких, за наказом Міністра оборони, призвали на службу до Збройних Сил України.
Упродовж наступних трьох місяців у стінах військового вишу майже 50 призовників-офіцерів удосконалюватимуть знання та навички, отримані під час навчання на студентських лавах.
– Графік занять у новоприбулих слухачів доволі насичений, – розповів начальних військового інституту полковник Олександр Серпухов. – Третину навчального часу вони проведуть в аудиторіях, де поновлять знання військових статутів та спеціальних дисциплін, а решту – на навчально-тренувальній базі інституту та на полігоні, закріплюючи теорію практикою.
За словами очільника військового вишу, інтенсивна підготовка новоприбулих офіцерів розпочнеться вже з перших днів прибуття до навчального закладу. Навчатимуться слухачі за двома напрямами: «Озброєння та військова техніка» і «Радіаційний, хімічний, біологічний захист та екологічна безпека військ».
По закінченню навчання призовники-офіцери складуть комплексний випускний іспит та будуть розподілені до військових частин Збройних Сил України для подальшого проходження служби.
Відповідно до чинного законодавства, протягом усього періоду служби за офіцерами запасу зберігатиметься місце роботи, посада та середній заробіток на підприємстві чи установі, в яких вони працювали до моменту призову. Крім того, їм гарантовані соціальні гарантії та пільги, такі ж, як для військовослужбовців контрактної служби, та відповідне грошове забезпечення.
До виконання завдань у районі проведення операції Об’єднаних сил офіцери за призовом без особистої згоди залучатися не будуть.
@armyinformcomua
Під час взяття російського військового в полон у Куп’янську був ризик провокації, але все пройшло бездоганно.
У Силах спеціальних операцій показали, як бійці відпрацьовують стрільбу, маневрування на «Хамві» й командну взаємодію.
Понад 20 незалежних дослідників та алгоритми штучного інтелекту шукали вразливості в маркетплейсі зброї DOT-Chain Defence.
Окупанти спрямовують основні зусилля на взяття позиції бійців 79-ї окремої десантно-штурмової Таврійської бригади у «кліщі».
Військовослужбовці 152 окремої єгерської бригади взяли полон громадянина Колумбії, який воював на боці російських окупаційних військ.
Щороку, 21 лютого, у світі відзначається Міжнародний день рідної мови.
Кочегар (128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада)
від 22000 до 122000 грн
Мукачеве, Закарпатська область
Беручи участь у походах під час важких боїв проти переважаючих сил російської червоної армії, він забезпечував поповнення українського війська особовим складом….