ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Бригада імені короля Данила повернулася з району проведення ООС

Армія і суспільство Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 20 Листопада 2020, 15:09

Сьогодні в механізованій бригаді імені короля Данила відбулись урочистості з нагоди повернення особового складу частини з району проведення операції Об’єднаних сил до місця постійної дислокації.

Зустріти українських захисників прийшли народні депутати Верховної Ради України, голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький, заступник командувача оперативного командування «Захід» полковник Володимир Горбатюк, а також представники місцевої та районної влади.

— Ось уже сьомий рік поспіль ви мужньо бороните країну від ворога, — звернувся до військових Максим Козицький. — Ваш героїчний вчинок пам’ятатимуть наші діти й онуки, завдяки вам вони не бачитимуть жахіть війни. Дякую вам за службу!

Також командир механізованої бригади подякував своїм підлеглим за те, що вони чесно й гідно виконували свій військовий обов’язок на Донбасі.

— Я пишаюсь, що є командиром цієї бригади, — сказав полковник Сергій Поступальський. — Ми виконали всі бойові завдання з оборони української землі. Нині матимемо заслужений відпочинок, проведемо час у сімейному колі, а далі — готуватимемось до подальших завдань.

Військовослужбовців бригади нагородили орденами й медалями Президента України, Міністра оборони, начальника Генерального штабу та іншими військовими відзнаками.

Додамо, що механізована бригада імені короля Данила останніх пів року виконувала завдання зі стримування збройної агресії Російської Федерації в районі проведення операції Об’єднаних сил. На жаль, бригада має одну втрату: від ворожої міни загинув молодший лейтенант Тарас Матвіїв. Згодом Президент України присвоїв йому посмертно звання Героя України.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Міністерство оборони України готує нові контракти з чіткими термінами служби

Міністерство оборони України готує нові контракти з чіткими термінами служби

Міністерство оборони, за дорученням Президента України Володимира Зеленського, розпочало підготовку нових типів контрактів для військовослужбовців та відповідні зміни до законодавства.

Судитимуть лікарку, яка оформлювала військовозобов’язаним фіктивну інвалідність

Судитимуть лікарку, яка оформлювала військовозобов’язаним фіктивну інвалідність

У Харкові судитимуть лікарку, яка допомагала чоловікам оформлювати фіктивну інвалідність і виїжджати за кордон

З Вірменії екстрадовано організатора схеми, через яку волонтери та військові втратили понад 20 млн грн

З Вірменії екстрадовано організатора схеми, через яку волонтери та військові втратили понад 20 млн грн

За процесуального керівництва Офісу Генпрокурора до України екстрадовано організатора злочинної схеми, який разом зі спільниками ошукував волонтерів та військовослужбовців під виглядом продажу товарів для потреб оборони.

«Снаряд встряг у землю між нами»: сапер 95-ї бригади врятував побратима під шквальним вогнем

«Снаряд встряг у землю між нами»: сапер 95-ї бригади врятував побратима під шквальним вогнем

Сапер 95-ї бригади Євгеній разом з побратимом витягнули пораненого українського бійця під шквальним обстрілом. Снаряд упав просто між ними — і не вибухнув.

Затримали злочинців, які в центрі Києва напали на пораненого воїна

Затримали злочинців, які в центрі Києва напали на пораненого воїна

На Печерську двоє чоловіків скоїли розбійний напад на військового, який приїхав у Київ на лікування – нападники вже під вартою.

«Обов’язок держави — підтримати»: Володимир Зеленський і Перша леді відвідали Trinity Hub

«Обов’язок держави — підтримати»: Володимир Зеленський і Перша леді відвідали Trinity Hub

Президент України Володимир Зеленський разом із Першою леді Оленою Зеленською відвідали центр Trinity Hub — місце, де українські захисники, які втратили зір, проходять реабілітацію та адаптацію.

ВАКАНСІЇ

Навідник

від 20000 до 120000 грн

Київ

20 окремий батальйон спеціального призначення

Водій, військовослужбовець

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328

Водолаз, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

808 ОПП

Навідник (ЗУ 23-2)

від 24000 до 55000 грн

Ковель

Краматорський прикордонний загін

Військовослужбовець у Волочиськ

від 20000 до 150000 грн

Волочиськ

Сьомий відділ Хмельницького РТЦК та СП

Радіотелеграфіст, військовослужбовець

від 23000 до 73000 грн

Болград, Одеська область

--- ---