ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Комітет Ради з нацбезпеки підтримав законопроєкт щодо спрощення ввезення складових для оборонної продукції

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 10 Листопада 2020, 19:38

Члени парламентського комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки вирішили запропонувати комітету з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендувати Верховній Раді прийняти за основу законопроєкт щодо спрощення ввезення складових для продукції оборонного призначення. Повідомляє Новинарня.

Про це у вівторок, 10 листопада, інформує пресслужба парламенту.

“Засідання комітету з нацбезпеки, на якому було розглянуто відповідний законопроєкт №3558 про внесення змін до ст. 287 Митного кодексу України, відбулося 10 листопада. Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики визначено головним з підготовки і попереднього розгляду законопроєкту”, – йдеться в повідомленні.

Крім того, на засіданні комітет розглянув законопроєкт №2729 про внесення змін до ст. 19 закону про Держприкордонслужбу щодо процедур прикордонного контролю й ухвалив рішення рекомендувати Верховній Раді за результатами розгляду в першому читанні повернути його суб’єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання.

Також депутати розглянули законопроєкт №3555 про зміни до ст. 19 про Держприкордонслужбу щодо отримання інформації про осіб, які перетнули держкордон України.

Комітет ухвалив рішення рекомендувати Верховній Раді не включати його до порядку денного четвертої сесії, а в разі включення – за результатами розгляду відхилити.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Окупанти обстріляли Херсон з артилерії, одна людина поранена

Окупанти обстріляли Херсон з артилерії, одна людина поранена

Російські війська вдарили з артилерії по Дніпровському району Херсона.

Президент відзначив захисників України орденами «Золота Зірка»

Президент відзначив захисників України орденами «Золота Зірка»

Президент України Володимир Зеленський вручив ордени «Золота Зірка» воїнам Сил оборони України й передав нагороди родинам Героїв України, яким звання присвоєно посмертно.

Президент України й Федеральний канцлер Німеччини обговорили російські наміри та спільні можливості захисту від агресії 

Президент України й Федеральний канцлер Німеччини обговорили російські наміри та спільні можливості захисту від агресії 

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Федеральним канцлером Німеччини Фрідріхом Мерцом.

Завдяки вашій праці армія має все необхідне: Головком привітав фахівців логістичного забезпечення

Завдяки вашій праці армія має все необхідне: Головком привітав фахівців логістичного забезпечення

З нагоди професійного свята фахівців логістичного забезпечення Збройних Сил України Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський привітав воїнів-логістів та подякував їм за щоденну працю, яка є запорукою своєчасного та повного забезпечення потреб Сил оборони.

Володимир Зеленський і Кір Стармер обговорили можливу участь Великої Британії в програмі PURL

Володимир Зеленський і Кір Стармер обговорили можливу участь Великої Британії в програмі PURL

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Прем’єр-міністром Великої Британії Кіром Стармером.

«Дальнобойщікі» по-українськи: батальйон «Signum» очищує Лиманський напрямок від ворожих вантажівок

«Дальнобойщікі» по-українськи: батальйон «Signum» очищує Лиманський напрямок від ворожих вантажівок

Пілоти батальйону «Signum» вийшли на нічне полювання за ворожим транспортом, перерізаючи логістичні шляхи окупантів на Лиманському напрямку.

ВАКАНСІЇ

Фельдшер, військовослужбовець

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328

Кулеметник

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

радіотелефоніст 144 окремої піхотної бригади

від 20000 до 120000 грн

Чернігів, Чернігівська область

Водій-електрик

від 20000 до 60000 грн

Костопіль

Військова частина А0532

Такелажник, військовослужбовець

від 20500 до 20500 грн

Городок (Житомирська обл.)

Військова частина А2192

Слюсар

від 21000 до 21000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

--- ---