ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Майже 300 призовників з Полтавщини поповнили українське військо

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 26 Жовтня 2020, 18:32

У Полтавському обласному військкоматі підбили перші підсумки осінньої призовної кампанії.

—З 508-ми запланованих до війська вже доправлено близько 300 юнаків,— розповів заступник обласного військкома Полтавського ОВК з морально-психологічного забезпечення підполковник Едуард Бородай. —Як порівняти з минулим роком, на понад 15 відсотків зросла кількість юнаків віком 18-19 років, які забажали служити у війську. За їхніми словами, це дає можливість здобути в навчальних центрах сучасну військову спеціальність і застосувати її у цивільному житті після звільнення з армійських лав.

Орієнтовно 10 відсотків від загалу призовників — хлопці з вищою освітою. Цікаво, що третина випускників вишів бажають служити у військах зв’язку й кібербезпеки.

Також серед призовників, як і завжди, у пріоритеті частини десантно-штурмових військ, Повітряні Сили, танкові й артилерійські підрозділи, Національна гвардія. Перевагу молодь надає спеціальностям механіка-водія, зв’язківця, кулеметника, авторемонтника, сапера.

До слова, близько сорока призовників планують згодом підписати з військом контракт.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Україна запровадила санкції проти 656 морських суден російського тіньового флоту

Україна запровадила санкції проти 656 морських суден російського тіньового флоту

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про введення в дію рішення РНБО про застосування санкцій проти 656 морських суден, які є частиною тіньового флоту.

Головнокомандувач ЗСУ: засоби DeepStrike за місяць уразили 98 цілей на території рф

Головнокомандувач ЗСУ: засоби DeepStrike за місяць уразили 98 цілей на території рф

Засоби DeepStrike за минулий місяць здійснили 81 вогневе завдання та уразили 98 цілей противника на території рф.

Ворог не може збільшити чисельність угруповання через величезні втрати

Ворог не може збільшити чисельність угруповання через величезні втрати

Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський заявив, що чисельність угруповання рф вже тривалий час становить близько 710 тисяч осіб і ворогові не вдається наростити цей показник, попри активний рекрутинг у росії, тому що українські воїни щодня «мінусують» тисячу окупантів убитими й пораненими.

Сили оборони зупинили 12 ворожих атак на Костянтинівському напрямку

Сили оборони зупинили 12 ворожих атак на Костянтинівському напрямку

Від початку доби на фронті відбулось 53 бойових зіткнення. Українські захисники зупиняють ворога, тримають рубежі та руйнують плани росіян.

Уряд запускає автоматичний військовий облік громадян: подробиці від Міноборони

Уряд запускає автоматичний військовий облік громадян: подробиці від Міноборони

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову про запуск нового експериментального проєкту з автоматичного взяття на військовий облік призовників, військовозобов’язаних та резервістів.

Президент доручив ГУР максимально активізувати роботу зі звільнення українських військовополонених

Президент доручив ГУР максимально активізувати роботу зі звільнення українських військовополонених

Керівник ГУР МОУ Кирило Буданов доповів Президенту України Володимиру Зеленському про деталі підготовки спеціального заходу для звільнення цивільних, які перебували в Білорусі.

ВАКАНСІЇ

віськова служба за контрактом

від 20100 до 123000 грн

Харків, Харківська область

Водій-машиніст, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Стрілець-санітар

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Лаборант киснедобувної станції

від 20000 до 25000 грн

Васильків

Військова частина А1789

Діловод служби засобів ураження

від 25000 до 35000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

--- ---