ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Rapid Trident 2020: місія під знаком Червоного Хреста

Новини
Прочитаєте за: 3 хв. 24 Вересня 2020, 16:53

Єдині абсолютно цивільні учасники цьогорічного міжнародного військового навчання Rapid Trident 2020 – представники Червоного Хреста України.

Другий рік поспіль співробітники Товариства Червоного Хреста України у межах військових навчань відпрацьовують завдання із надання допомоги цивільному населенню, реагування на надзвичайні ситуації, зокрема під час окупації, а також вчаться координувати свої дії з підрозділами ЗС України та інших силових структур держави через офіцерів цивільно-військового співробітництва.

Під час цьогорічного навчання волонтери та співробітники загонів швидкого реагування ТЧХ розгорнули та запустили роботу транзитного табору для біженців. Відповідно до сценарію, перед штурмом населеного пункту силами підрозділів мотопіхотної бригади місцеві мешканці були попереджені про активізацію бойових дій і їм було запропоновано покинути небезпечну ділянку. Для того, щоб люди не залишались просто неба, Червоний Хрест менше ніж за добу створив на окремій території спеціальний табір, здатний прийняти близько 250 осіб. Табір – територія демілітаризована. Отже, одним із завдань було забезпечити його охорону силами патрулів Нацгвардії. І водночас забезпечити  режим no weapon на території табору біженців.

– На території табору є все необхідне, щоб забезпечити потреби не комбатантів. Ми передбачили і те, що триває пандемія COVID-19, тому, окрім обов’язкового медпункту, організували ще й ізолятор для осіб, які мають симптоми захворювання, – розповідає представник національного комітету Товариства Червоного Хреста України Тарас Логгінов. – Крім цього, люди, які прибувають, проходять термоскрінінг та співбесіду.

Табір для біженців розгортається за добу і складається з 23 окремих наметів-модулів. Для забезпечення його життєдіяльності потрібно 20 осіб. На території є намети, де біженці можуть знаходитись декілька діб. Є мобільні душові та їдальня, склад із речами першої потреби, передбачено місце для заряджання особистих гаджетів тощо.

Зі слів Тараса Логгінова, обладнання табору було подароване закордонними партнерами ТЧХ України, частково – закуплене. Є окремі модулі, які виробляються вітчизняними виробниками.

Слід додати, що окремі елементи цього табору застосовувались у реальних кризових ситуаціях. Зокрема, коли навесні 2016 року йшлося про евакуацію міста Авдіївки через загострення військових дій. Тоді розгортались пункти обігріву та мобільні їдальні для забезпечення потреб мешканців міста.

– Червоний Хрест України вже понад сто років допомагає постраждалим, незалежно від сторони конфлікту, поглядів та переконань. Для нас важливо вдосконалювати навички та відпрацьовувати спільні дії у складі миротворчих коаліційних сил. Завдяки участі у навчанні Rapid Trident наші волонтери та співробітники перейняли надзвичайно цінний досвід, який необхідний для виконання спільних гуманітарних місій, – зазначив Тарас Логгінов.

Товариство Червоного Хреста України – найбільша національна гуманітарна організація в нашій державі, що вже 102 роки спрямовує своє зусилля на захист життя, здоров’я та гідності людей. ТЧХУ є одним із 192 національних товариств Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного
Півмісяця. У Червоному Хресті України налічується 25 обласних та 283 районних організації, в яких понад 5700 членів товариства та 2700 волонтерів.

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Цифровізація навчальних процесів: у ЗСУ відбувся навчально-методичний збір представників навчальних центрів

Цифровізація навчальних процесів: у ЗСУ відбувся навчально-методичний збір представників навчальних центрів

На фондах одного з навчальних центрів ЗСУ відбувся навчально-методичний збір з метою вироблення єдиних поглядів та підходів щодо застосування технологій під час планування, організації та формування звітності заходів навчання особового складу у навчальних центрах Збройних Сил України.

Унаслідок ударів ворожих FPV на Дніпропетровщині загинула дівчина, поранено чоловіка

Унаслідок ударів ворожих FPV на Дніпропетровщині загинула дівчина, поранено чоловіка

Ворог вдарив FPV-дроном по цивільній інфраструктурі Нікополя.

Прикордонники знищують зв’язок та склади окупантів на Південно-Слобожанському напрямку

Прикордонники знищують зв’язок та склади окупантів на Південно-Слобожанському напрямку

Прикордонники-аеророзвідники РУБпАК «Стрікс» знешкодили технічні засоби зв'язку, склади окупантів, та не забули уразити ворожу піхоту.

Володимир Зеленський підписав закон про виплати звільненим з полону захисникам

Володимир Зеленський підписав закон про виплати звільненим з полону захисникам

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо виплат військовослужбовцям, звільненим з полону, які мають захворювання, що потребують тривалого стаціонарного лікування» (№13627).

Окупанти обстріляли Херсон з артилерії, одна людина поранена

Окупанти обстріляли Херсон з артилерії, одна людина поранена

Російські війська вдарили з артилерії по Дніпровському району Херсона.

Президент відзначив захисників України орденами «Золота Зірка»

Президент відзначив захисників України орденами «Золота Зірка»

Президент України Володимир Зеленський вручив ордени «Золота Зірка» воїнам Сил оборони України й передав нагороди родинам Героїв України, яким звання присвоєно посмертно.

ВАКАНСІЇ

Водій-електрик, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО

Начальник РЛС радіотехнічні війська

від 20000 до 50000 грн

Дубровиця

Заступник командира роти, офіцер

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Оператор взводу радіоелектронної боротьби

від 50000 до 120000 грн

Ужгород

68 окрема єгерська бригада імені Олекси Довбуша

Гранатометник у 66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ, Київська область

Старший бойовий медик, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

--- ---