Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…
Вони стояли в урочистому строю усі однаково схвильовані та зосереджені. Цього дня кожен із них давав клятву на вірність Українському народові й своїй Батьківщині. Шістдесят чотири серця ритмічно стукали в унісон зі словами тексту Військової присяги. Шістдесят чотири пари очей випромінювали гордість та радість від усвідомлення своїх перших перемог на шляху здобуття майбутньої військової професії.
− Кожен набір курсантів у чомусь схожий один на одного, – розповів начальник Військового коледжу полковник Кирило Злобін, − але кожен має і свої відмінності та особливості. Наприклад, цього року маємо своєрідний рекорд за кількістю молоді з сімей військовиків. Таких серед курсантів − близько 15 відсотків, тобто тенденція до продовження сімейних військових династій зростає. Таким самим є і відсоток дівочого контингенту серед курсантів закладу, який традиційно залишається стабільним.
– Однак особливої уваги заслуговує той факт, що десята частина майбутніх сержантів-зв’язківців вступила до закладу з числа військовослужбовців контрактної служби. Це важливий мотиваційний фактор для кожного з новачків, – додав офіцер.
Курсант Андрій Степанюк служить у Збройних Силах близько десяти років. Упродовж двох ротацій у 2016 та 2018 роках має досвід виконання бойових завдань у районі АТО/ООС.
− Вступити до військового коледжу мене спонукало бажання стати справжнім професіоналом своєї справи, здобути сучасну та перспективну освіту, − поділився своїми думками воїн. – Зі своїми новими товаришами готовий не тільки долати усі складнощі опанування знаннями, а і передавати свій бойовий досвід.
На відміну від досвідченого воїна, курсант Ганна Малина в армійському середовищі почувається поки що не так упевнено. Учорашня школярка з мальовничого міста Гадяч, вона прийняла рішення про вступ до військового закладу за порадою знайомих своїх батьків. Але упродовж вступних іспитів та базового курсу військової підготовки упевнилась та затвердилась у правильності обраного шляху. І навіть підтвердила це своїм рекордом на спортивних змаганнях, ставши переможницею у номінації віджимання від підлоги з результатом 53 рази.
На думку командно-викладацького складу навчального закладу, усі без винятку курсанти позитивно налаштовані на сумлінне оволодіння навчальними програмами, які складені за сучасними методиками та враховують досвід протистояння російській військовій агресії на Донбасі.
До слова, близько половини першокурсників налаштовані після закінчення коледжу через певний проміжок часу продовжити подальше навчання за фахом у військових вишах.
Фото автора.
@armyinformcomua
9 жовтня силами та засобами Угруповання Десантно-штурмових військ спільно з військовими частинами та підрозділами 1 корпусу Національної гвардії України «Азов», а також суміжниками було зірвано спробу прориву сил противника на Добропільському напрямку.
Армія FM презентувала новий телевізійний проєкт «Хроніки боліт». Це аналітична програма, яка показує сучасну росію без кремлівської пропаганди.
Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмовуіз Премʼєр-міністром Канади Марком Карні.
На полігоні у Великій Британії українські військові під керівництвом румунських інструкторів відпрацьовують бій у міській забудові.
Ворог спробував здійснити масований штурм на Костянтинівському напрямку, але зазнав невдачі.
Президент України Володимир Зеленський повідомив про дипломатичні успіхи щодо розвитку і впровадження антиросійських санкцій.
від 23000 до 53000 грн
Степанівка, Сумська область
Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…