ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Американець ставить русню на коліна, грузин кладе русню в багно, зачистка окупантів танками: стрім

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 20 Листопада 2025, 17:52

«Сюди! Бо буду тебе вбити! На коліна, будь ласка!», — американський боєць взяв у полон росіян. Унікальне відео відзняв Брюс із штурмової групи 63 бригади під час зачистки Серебрянського лісу. Загалом у полон «Сталевим Левам» здалися четверо росіян. Цікаво, що під час контакту окупанти намагалися поспілкуватися з американцем, але той українською мовою відповідав їм, що не розуміє російської.

Танки зачистили русню північніше Куп’янська. Окупанти під прикриттям туману спробували закріпитися у Дворічанському, аби не ризикувати піхотою, у 3 важкій механізованій Залізній бригаді вирішили відправити на зачистку два танки. Незважаючи на удари дронів по танках, екіпажі виконали бойове завдання, а росіяни понесли втрати та відступили.

Росіянин розізлив дрона, і той його ліквідував. Окупант намагався перелізти через дротяне загородження — єгозу, але заплутався і впав. До нього підлетів наш FPV, аби поцікавитися, як у росіянина справи, але коли ванька показав йому середній палець, FPV-шка розізлилась і ліквідувала його.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
«Сімейна агентура»: подружжя пенсіонерів засудили за наведення ворожих «Градів» на Сумщині

«Сімейна агентура»: подружжя пенсіонерів засудили за наведення ворожих «Градів» на Сумщині

Агентурна пара фсб — 68-річний чоловік та його 63-річна дружина — отримали по 15 років ув’язнення з конфіскацією майна. Подружжя наводило російські «Гради» на позиції Сил оборони у прикордонні, а чоловік додатково займався агітацією на користь ворога.

«Втрата темпу і вогню»: на Лиманському напрямку пілоти «Signum» спалили три танки та дві гармати

«Втрата темпу і вогню»: на Лиманському напрямку пілоти «Signum» спалили три танки та дві гармати

Пілоти батальйону «Signum» завдали серії ударів по техніці окупантів на Лиманському напрямку. У результаті успішної роботи було уражено три ворожі танки та дві артилерійські гармати.

Кожен другий військовослужбовець успішно завершує курс в Армія+

Кожен другий військовослужбовець успішно завершує курс в Армія+

Майже половина військовослужбовців (45%), які починають один із навчальних курсів в Армія+, проходять його до кінця та успішно складають іспит. А найпопулярнішими є курси із серії про інформаційну стійкість: «Кібербезпека» та «Протидія ворожій ІПСО».

«Шестеро вийшли на зв’язок»: У Тернополі кількість зниклих безвісти зменшилася до 14

«Шестеро вийшли на зв’язок»: У Тернополі кількість зниклих безвісти зменшилася до 14

У Тернополі рятувальники продовжують розбирати завали зруйнованої багатоповерхівки. За уточненими даними, шестеро мешканців, яких вважали зниклими безвісти, вийшли на зв’язок і перебувають у безпеці. Наразі доля 14 осіб залишається невідомою.

«Світ звужується до однієї кнопки» — боєць збив «Калібр», що летів на захід України, з FN-6

«Світ звужується до однієї кнопки» — боєць збив «Калібр», що летів на захід України, з FN-6

Під час вчорашньої ракетної атаки бійці мобільно-вогневої групи знищили крилату ракету «Калібр», яка прямувала до одного з міст заходу України. Влучний постріл із переносного зенітно-ракетного комплексу FN-6 здійснив старший солдат Дмитро.

«Бойовий ритм у небі»: «Привид Києва» показав роботу пари винищувачів МіГ-29

«Бойовий ритм у небі»: «Привид Києва» показав роботу пари винищувачів МіГ-29

Пара МіГ-29 залишається основною тактичною одиницею української авіації: два борти, що працюють як єдина система прикриття, взаємодії та бою. Авіатори 40-ї бригади показали, як виглядає ця робота в небі.

ВАКАНСІЇ

Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Вінниця та Область/Без досвіду

від 20100 до 120000 грн

Михайлівці, Вінницька область

Опеpатоp, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Машиніст екскаватора, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

808 ОПП

Вогнеметник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Номер обслуги 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Електрик-моторист, військовослужбовець

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

--- ---