Упродовж цього періоду новобранець проходить не лише фізичне тренування, а й внутрішнє становлення — вчиться діяти в колективі, працювати під тиском, приймати відповідальність і мислити як воїн….
		Так ДБР викрило військовослужбовця, який намагався втекти зі служби, запропонувавши хабар посадовцю навчального центру.
Про це повідомило Державне бюро розслідувань.
Військовослужбовець, перебуваючи на підготовці в навчальному взводі, вирішив самовільно залишити військову частину. Після невдалої спроби вийти через охорону він запропонував заступнику командира батальйону 4 тис. доларів за «допомогу».
Посадовець відразу повідомив про це правоохоронців. Військовослужбовця, котрий запропонував посадовцю незаконно збагатитися, затримали під час передачі першої частини хабаря.
Йому повідомлено про підозру у пропозиції та наданні неправомірної вигоди службовій особі, а також у закінченому замаху на ухилення від несення військової служби (ч. 3 ст. 369, ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 409 КК України).
Процесуальне керівництво здійснює Кропивницька спеціалізована прокуратура у сфері оборони Південного регіону.
Як повідомляла АрміяInform, на Одещині затримано колишнього чиновника військової адміністрації, який продавав «бронь» ухилянтам.
@armyinformcomua 
   
   
 
    На Херсонщині минула доба знову пройшла під ударами російської армії. Окупанти застосовували ударні дрони, авіабомби та артилерію по житлових кварталах і критичній інфраструктурі. Поранені шестеро мирних жителів.
   
   
 
    Після безпарашутного десанту на Покровському напрямку бійці «Спецпідрозділу Тимура» ГУР прорвали наземний коридор і посилили угруповання розвідників у зоні боїв.
   
   
 
    Упродовж минулої доби між українськими військами та російськими окупаційними силами відбулося 163 бойових зіткнення.
   
   
 
    Впродовж доби російські окупанти здійснили 668 ударів по 14 населених пунктах Запорізької області, зафіксовано 42 повідомлення про руйнування. Мирні мешканці не постраждали.
   
   
 
    Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Президенткою Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн. Сторони обговорили публікацію щорічного звіту ЄС про розширення та фінансову підтримку української енергетики.
   
   
 
    Російські окупаційні війська за минулу добу втратили 840 своїх військових, п’ять танків та 42 артилерійських системи.
                    
                    від 20000 до 120000 грн
Петрівське, Запорізька область
Упродовж цього періоду новобранець проходить не лише фізичне тренування, а й внутрішнє становлення — вчиться діяти в колективі, працювати під тиском, приймати відповідальність і мислити як воїн….