ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Володимир Зеленський: росія зосередила чотири армії на одному з напрямків фронту

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 9 Жовтня 2025, 11:45
Фото: Відділення комунікацій 78-го окремого десантно-штурмового полку ДШВ ЗС України

Президент України Володимир Зеленський повідомив про напружені бойові дії на Новопавлівському напрямку, де росія зосередила чотири своїх армії.

Про це йдеться у повідомленні на сайті глави держави.

Володимир Зеленський повідомив, що українські захисники повністю очистили від окупантів чотири села, ще за чотири триває боротьба.

Зазначимо, що в оперативній інформації Генерального штабу ЗСУ замість Новопавлівського напрямку тепер з’явився Олександрівський напрямок. Це пов’язано з переходом Збройних Сил України на корпусну структуру, а також з урахуванням змін оперативної обстановки.

Глава держави також повідомив, що триває дуже складна Добропільська контрнаступальна операція. Водночас він підкреслив, що вона дуже вчасна та успішна, адже зірвала російську літню наступальну кампанію.

За словами Володимира Зеленського, з 21 серпня — початку цієї операції — втрати росії становлять 12 тисяч осіб, зокрема 7 тисяч убитими.

«Найголовніше – ця наша операція зірвала всі ті плани, які росіяни комунікували американській стороні, — що вони начебто окупують Донбас, більшу частину Донбасу, саме до листопада. Казали — до вересня, а потім перенесли терміни на листопад. Ця операція, безумовно, має вплив на захист Покровська. Розуміючи, що з Добропіллям у них великі втрати, зараз “рускім” поставили завдання взяти Покровськ терміново — за будь-яку ціну», — сказав Президент.

Глава держави також повідомив, що на Куп’янському напрямку Сили спеціальних операцій, Центр спеціальних операцій «А» СБУ та штурмовики здійснюють контрдиверсійні кроки.

На Лиманському напрямку в останні дні українські воїни стримали росіян і відновлюють втрачені позиції.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Порятунок під вогнем FPV-дронів: сержант Микола Лаговський нагороджений орденом «За мужність»

Порятунок під вогнем FPV-дронів: сержант Микола Лаговський нагороджений орденом «За мужність»

Головний сержант Микола Лаговський врятував життя двох поранених побратимів, вивівши автомобіль з-під удару ворожих безпілотників. За проявлений героїзм та успішну евакуацію воїна відзначено державною нагородою.

«Цілодобово скорочуємо чисельність»: наші бійці нищать ворожу піхоту на Лиманському напрямку

«Цілодобово скорочуємо чисельність»: наші бійці нищать ворожу піхоту на Лиманському напрямку

На Лиманському напрямку є багато російських піхотинців, які беруть участь у щоденних штурмах, переховуються в лісосмугах поряд з лінією бойового зіткнення та виритих укриттях.

У Коордштабі пояснили алгоритм дій для родин, які впізнали близького на відео з прихованим обличчям

У Коордштабі пояснили алгоритм дій для родин, які впізнали близького на відео з прихованим обличчям

Родини українських Захисників часто звертаються до Координаційного штабу з питанням, чи можна встановити особу військовополоненого, якщо на відео в мережі його обличчя приховане балаклавою або іншими засобами. У штабі пояснили, як діяти в таких випадках і на що звертати увагу.

Умисно збив автівкою військовослужбовця ТЦК та СП: суд виніс вирок за напад мешканцю Кропивницького

Умисно збив автівкою військовослужбовця ТЦК та СП: суд виніс вирок за напад мешканцю Кропивницького

Одного військовослужбовця засуджений вдарив правицею в щелепу, другого збив легковиком.

Україна та Латвія обговорили спільні проєкти та оборонні потреби на 2026 рік

Україна та Латвія обговорили спільні проєкти та оборонні потреби на 2026 рік

Заступник Міністра оборони України Сергій Боєв провів зустріч із Державним секретарем Міністерства оборони Латвії Айварсом Пуріньшем щодо розвитку спільних проєктів у сфері ОПК та оборонної допомоги у 2026 році.

Ворог завдав серії авіаударів по Запоріжжю: 19 постраждалих, тривають рятувальні роботи

Ворог завдав серії авіаударів по Запоріжжю: 19 постраждалих, тривають рятувальні роботи

Армія рф завдала серії авіаційних ударів по Запоріжжю. За попередніми даними, внаслідок атаки постраждали 19 людей, одну людину рятувальники деблокували з-під завалів.

ВАКАНСІЇ

Оператор взводу радіоелектронної боротьби, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

Стрілець-зенітник у 66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ, Київська область

Кулеметник

від 21000 до 121000 грн

Вознесенськ

Військова частина А2734

Бухгалтер

від 13000 до 20000 грн

Суми

Сумський МТЦК та СП

Стрілець роти охорони

від 20100 до 120100 грн

Чугуїв, Харківська область

Кухар, контрактна служба

від 22000 до 55000 грн

Черкаси, Черкаська область

--- ---