ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Україна надіслала Росії ноту протесту через «гумконвой» для ОРДЛО

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 27 Серпня 2020, 19:24

МЗС України надіслало Міністерству закордонних справ РФ ноту протесту у зв’язку з черговим незаконним переміщенням так званого «гуманітарного конвою» на тимчасово окуповані Росією території ОРДЛО. Про це повідомляє Укрінформ, з посиланням на пресслужбу МЗС.

Зазначається, що переміщення відбулося через російські прикордонні пункти пропуску «Донецьк» та «Матвєєв Курган» і закриті Україною пункти пропуску «Ізварине» та «Успенка». При цьому російська сторона унеможливила здійснення українськими прикордонниками і митниками обов’язкових контрольних процедур, які передбачені законодавством України та нормами міжнародного права, у тому числі двосторонніми міжнародними договорами.

«З огляду на таке, Міністерству закордонних справ Російської Федерації надіслано ноту протесту з вимогою неухильно дотримуватися своїх міжнародних зобов’язань, у тому числі двосторонніх договорів, раніше узгоджених модальностей доставки гуманітарних вантажів. Українська сторона також вимагає у подальшому направляти їх оформленими відповідно до законодавства України і через контрольовані нею прикордонні пункти пропуску», – йдеться у повідомленні.

Українські дипломати зазначили, що відповідним чином реагуватимуть на всі подальші міжнародно-протиправні діяння з боку держави-агресора.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Десять років тюрми отримав інформатор фсб, який наводив удари рашистів на Краматорському напрямку

Десять років тюрми отримав інформатор фсб, який наводив удари рашистів на Краматорському напрямку

За доказовою базою Служби безпеки реальний термін ув’язнення отримав російський агент, якого затримали на початку 2024 року у Донецькій області.

Чотири танки, десять бронемашин, купа піхоти: «Фенікс» відбив масований штурм Костянтинівки

Чотири танки, десять бронемашин, купа піхоти: «Фенікс» відбив масований штурм Костянтинівки

Прикордонники «Фенікса» відбили черговий масований штурм, в якому окупанти задіяли чотири танки та велику кулькість іншої техніки.

«Буханкам» приготуватись: полк «Рейд» влаштував полювання на російських «робочих конячок»

«Буханкам» приготуватись: полк «Рейд» влаштував полювання на російських «робочих конячок»

Оператори ударних БпАК 413-го полку фіксують та знищують рекордну кількість «Буханок» у своїй зоні відповідальності.

Президенти України та Фінляндії обговорили гарантії безпеки, дипломатичну співпрацю та ситуацію в енергетичній системі

Президенти України та Фінляндії обговорили гарантії безпеки, дипломатичну співпрацю та ситуацію в енергетичній системі

Президент України Володимир Зеленський обговорив з Президентом Фінляндії Александром Стуббом ключові питання дипломатичної та безпекової взаємодії.

«При мені трьох убили»: російський десантник розповів, як «вагнерівці» карають своїх

«При мені трьох убили»: російський десантник розповів, як «вагнерівці» карають своїх

Полонений десантник 328-го полку ПДВ рф Владислав Корніл розповів, що його підрозділ використовували як «живе м’ясо», а колишні «вагнерівці» на командирських посадах принижують мобілізованих та проводять показові розстріли за непокору.

ВАКАНСІЇ

Начальник групи психологічного супроводу та відновлення

від 26000 до 126000 грн

Львів, Львівська область

Оператор-наведення, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Санінструктор в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

Психолог

від 20000 до 50000 грн

Харків

Військова частина 2240 НГУ

Механік, військовослужбовець | Військова частина А2166

від 24000 до 54000 грн

Львів, Львівська область

Стрілець

від 21000 до 50000 грн

Калинівка (Вінницька обл.)

Військова частина А1119

--- ---