У Харкові викрито злочинну групу з 13 осіб, до якої входили посадовці медико-соціальних експертних комісій та їхні спільники. Суд визнав…
Військова контррозвідка Служби безпеки запобігла втечі з України агентки фсб, яка діяла в Одесі. Зловмисниця коригувала російські атаки по місту та вербувала військових Сил оборони для спецслужби рф.
Про це заявили в СБУ 26 вересня.
Фігурантку затримали напередодні її виїзду до ЄС, звідки вона планувала потрапити до рф. При собі вона вже мала відповідні квитки на автобус.
«Ворожою агенткою виявилася 52-річна доцентка місцевого університету. В поле зору рашистів жінка потрапила, коли закликала у забороненій соцмережі „ВКонтакте“ до захоплення Одещини. В обмін на співпрацю окупанти пообіцяли їй посаду викладачки кафедри російської літератури в московському виші», — заявили в СБУ.
Одним із її головних завдань в Україні було виявляти пункти тимчасової дислокації Сил оборони на території Одеси. Насамперед ворога цікавили оперативні аеродроми з бойовими гелікоптерами та склади з озброєнням і боєприпасами ЗСУ.
«Щоб зібрати розвіддані, агентка намагалася „втертися“ в довіру до українських воїнів, які проживали по сусідству. У подальшому вона отримала завдання завербувати їх до власної мережі інформаторів, через яку фсб планувала „зсередини“ шпигувати за оборонцями південного регіону», — йдеться в повідомленні.
Співробітники СБУ зірвали плани окупантів і затримали агентку. Під час обшуків у неї вилучено смартфон та планшет із підготовленими «звітами» для фсб.
Слідчі Служби безпеки повідомили затриманій про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).
Зловмисниця перебуває під вартою. Їй загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.
Як повідомляла АрміяInform, затримано ворожу агентку, яка допомагала російським окупантам готувати новий наступ на Харківську область.
@armyinformcomua
Оператори ударних дронів танкового батальйону 12-ї бригади «Азов» продемонстрували добірка знищень російського особового складу.
Сили оборони України продовжують контролювати північну частину Покровська. Усі переміщення ворога своєчасно виявляються, завдається вогневе ураження по противнику.
Боєць бригади «Сталевий Кордон» з позивним «Пастор» провів на позиціях 94 дні, а «Корея» — 131 день без ротації. За цей час вони відбили шість штурмів противника і втримали свою ділянку.
Бійці 24-ї механізованої бригади імені короля Данила показали, як виглядає Костянтинівка після російської агресії.
Президент України Володимир Зеленський заслухав доповідь Головнокомандувача ЗСУ та начальника Генерального штабу ЗСУ, зокрема, щодо роботи з партнерами по гарантіях безпеки.
Станом на 17:00 внаслідок російської атаки у Києві постраждало 25 осіб, серед них — п’ять рятувальників. Чотири людини загинули. 32 особи вдалось врятувати.
Оператор взводу радіоелектронної боротьби, військовослужбовець
від 50000 до 120000 грн
Ужгород
68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша
Інспектор прикордонної служби (військова служба)
від 20000 до 20000 грн
Рівне
Державна прикордонна служба України
Механік, військовослужбовець
від 21000 до 60000 грн
Вся Україна
43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила
У Харкові викрито злочинну групу з 13 осіб, до якої входили посадовці медико-соціальних експертних комісій та їхні спільники. Суд визнав…